6 آبان، رونمایی از رقبای فوتبال ملی زنان در جام ملت‌ها
تاریخ 1400/07/21 ساعت 06:24

6 آبان، رونمایی از رقبای فوتبال ملی زنان در جام ملت‌ها

6 آبان، رونمایی از رقبای فوتبال ملی زنان در جام ملت‌ها کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای جزییات برگزاری مراسم قرعه‌کشی مسابقات جام ملتهای زنان آسیا 2022 هند را اعلام کرد.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از "ورزش سه" تیم ملی فوتبال زنان ایران که برای نخستین‌بار در تاریخ توانست به جام ملت‌های آسیا صعود کند، بایستی از 30 دی تا 17 بهمن در این تورنمنت به میزبانی کشور هند شرکت کند؛ تورنمنتی که با حضور 12 تیم برتر آسیا برگزار خواهد شد و تاکنون تکلیف 10 تیم صعود کننده به جام ملت‌های آسیا 2022 نیز با برگزاری مسابقات انتخابی مشخص شده است.

2 آبان تکلیف 2 تیم صعودکننده دیگر به جام ملت‌های آسیا مشخص خواهد شد و پس از آن قرار است با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، 6 آبان مراسم قرعه‌کشی مسابقات جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا در مقر AFC در کوالالامپور مالزی انجام شود.

گفتنی است که مسابقات جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا 2022 هند در سه گروه 4 تیمی پیگیری خواهد شد و 3 تیم صدرنشین گروه‌ها به همراه 2 دو تیم برتر دوم جواز حضور در مرحله حذفی و هم‌چنین جام جهانی فوتبال زنان 2023 به میزبانی کشور استرالیا را به دست خواهند آورد.
برچسب ها:


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان