تمرینات پالایشگاه گاز ایلام هفته آینده شروع می‌شود
تاریخ 1399/07/12 ساعت 02:18

تمرینات پالایشگاه گاز ایلام هفته آینده شروع می‌شود

تمرینات پالایشگاه گاز ایلام هفته آینده شروع می‌شود مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: تمرینات تیم فوتبال پالایشگاه گاز این استان از هفته آینده آغاز می‌شود.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایرنا، روح الله نوریان روز شنبه در دیدار با مدیرکل ورزش جوانان استان ایلام اظهار داشت: پالایشگاه گاز ایلام از سال ۸۷ تاکنون با تشکیل و حمایت از باشگاه فرهنگی ورزشی پالایش گاز ایلام توانسته علی رغم همه سختی ها، تیم فوتبال بانوان ایلام را در سطح لیگ برتر فوتبال کشور نگه دارد.
وی افزود: تمام بازیکنان این تیم بومی استان هستند و ۶۰ درصد اعضای این تیم را رده سنی زیر ۱۷ سال تشکیل می دهد.

نوریان با اشاره به اینکه پالایشگاه گاز ایلام در جهت مسئولیت های اجتماعی خود از ورزشکاران استان در رشته‌های مختلف حمایت کرده است، یادآور شد: این شرکت جهت پرورش استعدادهای ورزشی فوتبال بانوان در استان تلاش‌های قابل توجهی انجام داده که به نحوی تاکنون در لیگ برتر باقی مانده است.
وی با بیان اینکه این تیم می تواند منشا شور و نشاط اجتماعی در بین بانوان از اداره کل ورزش و جوانان استان باشد، تاکید کرد: از هیات فوتبال استان انتظار داریم که از تیم پشتیبانی کنند تا بتواند به عنوان نماینده استان در لیگ برتر بدرخشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام نیز در این دیدار گفت: این اداره کل زمین چمن، سالن های بدنسازی و سایر نیازمندیهای حوزه ورزشی را در اختیار تیم فوتبال بانوان قرار می دهد.

مظفر علی شائی افزود: تیم فوتبال بانوان نماینده استان در لیگ برتر است و باید همه مسئولان تمامی شرایط حضور آنان را در لیگ برتر فراهم کنند.
وی با اشاره به اینکه پالایشگاه گاز ایلام به تنهایی نمی تواند همه نیازهای ورزشی تیم فوتبال بانوان را برآورده کند، یادآور شد: انتظار می رود که امسال نیز همچون سال های گذشته بتوانیم پشتیبان توانمندی های این تیم باشیم.

پس از انتشار کرونا در کشور و به تبع آن در استان تمامی بازی‌های نوزدهمین هفته لیگ برتر فوتبال زنان لغو شد و تیم پالایش گاز ایلام با قرار گرفتن در رده پنجم جدول و تنها با سه امتیاز اختلاف با تیم چهارم به کار خود در این دوره از رقابت‌ها پایان داد.

آخرین دیدار برگزار شده تیم پالایش گاز ایلام با زاگرس شیراز بود که با نتیجه مساوی پایان یافت.

رقابت های لیگ فوتبال بانوان کشور سال گذشته با شرکت ۱۲ تیم برگزار شد، تیم پالایش گاز ایلام در فصل گذشته با ۳۵ امتیاز توانست جایگاه پنجم جدول را به خود اختصاص دهد.


برچسب ها: پالایش گاز ایلام


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
پالایش گاز ایلام
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان