تاریخ 1398/05/27 ساعت 09:16

کلاف سردرگم بقا در لیگ

آذرخش تهران از راهیاب ملل کردستان حمایت می‌کند

آذرخش تهران از راهیاب ملل کردستان حمایت می‌کند رئیس هیات فوتبال کردستان گفت: باشگاه آذرخش تهران با شرط حفظ امتیاز برای کردستان به دنبال حمایت از تیم فوتبال زنان این استان در مسابقات لیگ برتر است.

رضا رحمانی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی دیگر از شروط قبول این حمایت برگزار شدن بازی‌های تیم در استان کردستان و برگزاری تمرین‌ها در تهران است.
وی با بیان اینکه باشگاه آذرخش منتظر جواب ما است، افزود: شرکت راه‌یاب ملل که پیشتر حامی مالی تیم زنان بود قول داده در زمینه البسه به باشگاه آذرخش کمک کند.
رحمانی تاکید کرد: چه با حمایت‌های باشگاه آذرخش و چه با حمایت اداره ورزش و جوانان و استانداری تیم فوتبال زنان کردستان در دوره جدید لیگ برتر حضور خواهد داشت.
وی با اشاره به فعالیت‌های چهار ساله هیات کنونی گفت: در این مدت تمام انرژی خود را بر روی فوتبال پایه گذاشتیم چون با توجه به نبودن حامی مالی به سختی در رده‌های بزرگسالان می‌توانیم تیم‌داری کنیم بنابراین تمرکز را بر تیم‌های پایه قراردادیم.
رییس هیات فوتبال کردستان با بیان اینکه سقف لیگ برتر در رده سنی پایه ۶ تیم در نظر گرفتیم، اضافه کرد: با توجه به استعدادهای استان و وجود باشگاه‌ها حمایت از فوتسال را هم در اولویت قرار دادیم.

وی با اشاره به شفاف‌سازی‌ها در فعالیت‌های هیات فوتبال اظهار داشت: کمترین بایگانی و نظم و ترتیب را داشتیم ولی تلاش کردیم سر وسامانی به کمیته‌ها بدهیم که پرحاشیه‌ترین این کمیته‌ها داوری بود.
رحمانی در رابطه با شرایط نامناسب زمین‌های چمن استان گفت: دو متقاضی برای ساخت چمن مصنوعی زمین استقلال شرکت کرده بودند در حالیکه طبق قانون باید سه متقاضی در مزایده شرکت می‌کردند ولی اکنون با شرکت یک نفر هم اجرای طرح به پیمانکار واگذار می‌شود.

وی یادآور شد: در آینده نزدیک چمن‌های استقلال و ملک‌نیا آماده استفاده می‌شود.
وی در رابطه با ختلافات میان باشگاه آبیدر و هیات فوتبال افزود: تیم آبیدر درخواست گرفتن امتیاز لیگ دسته دوم را داشت که چون قبلا به تیمی از سنندج داده شده بود نتوانستند این امتیاز را حفظ کنند و از سوی دیگر تیم آوالان کامیاران هم در استان اول شده بود این امتیاز به تیم آوالان داده شد از آن زمان تنش باشگاه آبیدر با هیات آغاز شد.
رحمانی با بیان اینکه هیات فوتبال کردستان تنشی با باشگاه آبیدر نداشته است، یادآور شد: در چند سال اخیر فقط یک بار پول چمن از این باشگاه دریافت شد و در بسیاری از موارد ورودی مسابقات از این باشگاه گرفته نشد ولی به دلیل عدم ثبت نام بازیکنان در سامانه فدراسیون برخی از مدارس فوتبال کردستان را تعطیل و حضور تعدادی از تیم‌های برخی از رده‌های سنی را نیز در لیگ ممنوع کرده‌ایم.

آذرخش تهران از راهیاب ملل کردستان حمایت می‌کند

آذرخش تهران, راهیاب ملل مریوان


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
بازیکنتعداد گل
افسانه چترنور4 گل
شبنم بهشت2 گل
فاطمه جاویدان2 گل
راحیل جعفری2 گل
سمیه خرمی2 گل
مطهره دانش آموز2 گل
هاجر دباغی2 گل
مریم رهیده2 گل
فاطمه شبان2 گل
زهرا قنبری2 گل
افسانه اقبال1 گل
روژین تمریان1 گل
سمانه چهکندی1 گل
نگین زندی1 گل
نرگس سبک تکین1 گل
فاطمه عادلی1 گل
الهام عبدالرحمانی1 گل
زهره عرفانی1 گل
هستی فروزنده1 گل
الهام فرهمند1 گل
سمیه فیضی1 گل
سارا قمی1 گل
نسترن محمدخانی1 گل
ملیکا محمدی1 گل
فروغ موری1 گل
فاطمه امیری0 گل
عاطفه ایمانی0 گل
یاسمین برازنده0 گل
حدیث بساط شیر0 گل
غزاله بنی طالبی0 گل
شهناز جعفری زاده0 گل
رقیه جلال نسب0 گل
زهره جلالی0 گل
مونا حمودی0 گل
زهرا خواجوی0 گل
سارا دیدار0 گل
محدثه ذلفی0 گل
سحر رمضانی0 گل
شقایق روزبهان0 گل
مریم سلیمان پور0 گل
ثنا صادقی0 گل
مریم صفاراستگو0 گل
سارا ظهرابی نیا0 گل
زینب عباسپور0 گل
هلاله عبداللهی0 گل
یاسمن فرمانی0 گل
پروین فرهادی0 گل
هادیه کر0 گل
سمیرا محمدی0 گل
مریم محمدی0 گل
فاطمه مخدومی0 گل
سیده زهرا معصومی0 گل
اسما نظری پاکدل0 گل
شقایق نوری زاده0 گل
مرضیه نیکخواه0 گل
رها یزدانی0 گل
مریم یکتایی0 گل
مشاهده کامل جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان