لیلا صوفی زاده: به عقب بازگردم باز هم این پست را می‌پذیرم
تاریخ 1399/05/27 ساعت 11:34

پاداش تیم ملی فوتسال به قوت خود باقی است

لیلا صوفی زاده: به عقب بازگردم باز هم این پست را می‌پذیرم

لیلا صوفی زاده: به عقب بازگردم باز هم این پست را می‌پذیرم نایب رییس فدراسیون فوتبال تاکید کرد اگر به گذشته بازگردد باز هم پست نایب رییسی فدراسیون فوتبال را می‌پذیرد. او همچنین تأیید کرد پاداش ملی پوشان فوتسال به قوت خود باقی است.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از آی دبلیو اسپورتس لیلا صوفی زاده در گفتگویی در حاشیه برگزاری جشن قهرمانی تیم فوتبال شهرداری بم اظهار کرد: حمایت‌هایی که از فوتبال و فوتسال زنان در استان کرمان انجام می‌شود مثال زدنی و قابل ستایش است. علاقه و انگیزه‌ای که نزد دختران استان کرمان به فوتبال و فوتسال وجود دارد برای مجموعه مدیریتی فوتبال کشور یک اتفاق ارزشمند و امیدبخش ارزیابی می‌شود و در برنامه‌ام هست که در مراسم پایانی و اهدای جام لیگ برتر فوتسال زنان شرکت کنم.

او در پاسخ به این سؤال که به خودش در دوران حضور در صندلی نایب رییسی بانوان فدراسیون فوتبال چه نمره‌ای می‌دهد گفت:  همیشه قضاوت‌ها را باید دیگران انجام دهند و نمی‌توانم به خودم نمره‌ای بدهم. فقط امیدوارم توانسته باشم بخشی از مطالباتی که در زمینه فوتبال و فوتسال زنان وجود داشت پاسخ دهم.

صوفی زاده همچنین در پاسخ به سؤال دیگری درباره این که اگر به گذشته بازگردد مسئولیت نایب رییسی را می‌پذیرد یا خیر، عنوان کرد: من در آن زمان با اختیار، این سمت را پذیرفتم و با وجود همه انتقادها اگر به گذشته بازگردم باز هم این جایگاه را می‌پذیرم. در ادامه راه هم متخصصانی هستند که این مسیر را ادامه دهند. انتقاد همیشه هست. گاهی سازنده بوده و گاهی جای تأمل داشته. من تلاش خودم را برای خدمت به فوتبال و فوتسال انجام داده‌ام.

نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال درباره پرداخت پاداش از سوی یک خیر به تیم ملی فوتسال گفت:  موضوع پاداشی که از طرف یک خیر به بازیکنان تیم ملی فوتسال و قهرمان آسیا در سال 2018 پرداخت شد ارتباطی به مطالبات بازیکنان ملی ندارد و تأیید می‌کنم که مطالبات ملی پوشان ما بابت پاداش قهرمانی آسیا به قوت خود باقی است.


برچسب ها: لیلا صوفی‌زاده پاداش تیم ملی فوتسال زنان


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان


اخبار و مقالات