موفقیت تیم ملی برای فدراسیون مهم نیست
تاریخ 1399/04/06 ساعت 15:36

در یکسال و 2 ماه گذشته خبری از اردوی تیم ملی نبوده است

موفقیت تیم ملی برای فدراسیون مهم نیست

موفقیت تیم ملی برای فدراسیون مهم نیست عضو تیم ملی فوتبال زنان گفت: در یکسال گذشته هیچ اردویی برای تیم ملی برگزار نشده و به اعتقاد من موفقیت ما برای فدراسیون فوتبال اهمیتی ندارد.
به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایرنا فاطمه عادلی، عضو تیم ملی فوتبال زنان اظهار داشت: از 23 فروردین از مسابقات گزینشی المپیک قطر برگشتیم و به ما گفته شد که اردوها برای حضور در رقابت‌های آینده برگزار می‌شود. در یکسال و 2 ماه گذشته خبری از اردوی تیم ملی نیست. فدراسیون فوتبال نه مسابقاتی را برای ما مشخص کرده و نه در این مدت تماسی با ما گرفته اند.

ملی‌پوش فوتبال زنان افزود: اگر اینگونه پیش برود و برنامه‌ای برای تیم ملی فوتبال زنان نداشته باشیم، نتیجه‌ای هم نمی‌گیریم. عنوان کردن دلیل اینکه فدراسیون فوتبال به تیم ملی زنان اهمیتی نمی‌دهد، سخت است. احساس می‌کنم فدراسیون فقط می‌خواست تیم ملی در بخش زنان تشکیل بدهد و نتیجه برای آنان خیلی مهم نیست. اگر تیم ملی برای آنان مهم بود، برنامه‌ریزی خوبی برای پیشرفت آن می‌کردند. تنها قصد فدراسیون این است تا تیمی در بخش زنان داشته باشند.

وی در خصوص وضعیت لیگ برتر فوتبال زنان گفت: چهار ماه است که بین بازی‌های لیگ برتر فاصله افتاده و خیلی از بازیکنان از شرایط تمرینی و آمادگی جسمانی مناسب برخوردار نیستند. زمان زیادی طول می‌کشد تا بازیکنان برای تمرینات آماده شوند و همچنین حضور در چهار دیدار پایانی مسابقات لیگ بدلیل کرونا خطرناک است و فوتبال زنان امکانات زیادی ندارد و فوتبالیست‌ها باید هر چند وقت یکبار تست کرونا بدهند. بنظرم بهتر است که مسابقات برگزار نشود. زیرا نتیجه چهار دیدار باقی مانده هم مشخص است.

بازیکن تیم سپاهان عنوان کرد: در این فصل سپاهان تغییرات زیادی داشت و سبک بازی عوض شد. تمام تلاشمان را کردیم تا جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم. در 2 دیدار اول فصل آماده نبودیم و همین باعث شد تا عقب بیافتیم و متاسفانه در 2 دیدار پایانی نیز شرایط به گونه‌ای رقم خورد که در رده چهارم جدول قرار بگیریم.

وی یادآور شد: قرارداد یکساله‌ای را با سپاهان در این فصل بستم و با توجه به بلاتکلیفی لیگ و بحران کرونا باشگاه‌ها هنوز با بازیکنی برای فصل آینده صحبت نکرده‌اند. سپاهان نیز در همان زمان که مسابقات لیگ برگزار می‌شد، 70 درصد قرارداد را پرداخت کرد و 30 درصد باقی مانده را حتی اگر مسابقات ادامه نیابد و لیگ تعطیل شود به ما پرداخت می‌کند.


برچسب ها: فاطمه عادلی سپاهان اصفهان تیم ملی فوتبال زنان ایران


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان