صوفی زاده: پیش بینی نمیکردند پنجم و ششم هم بشوند اما برای نگرفتن پاداش اعتراض دارند
تاریخ 1399/04/01 ساعت 10:33

به صورت شفاهی تصمیم به تعطیلی لیگ گرفته شده است

صوفی زاده: پیش بینی نمیکردند پنجم و ششم هم بشوند اما برای نگرفتن پاداش اعتراض دارند

صوفی زاده: پیش بینی نمیکردند پنجم و ششم هم بشوند اما برای نگرفتن پاداش اعتراض دارند متاسفانه با وجود زحمات زیادی که برای فوتبال بانوان کشیدم، اما در بسیاری موارد برنامه‌ها و پیشنهاداتم نادیده گرفته شده است.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از خبرگزاری صدا و سیما لیلا صوفی زاده گفت: برای این که تیم‌های فوتبال و فوتسال بانوان ایران به رقابت‌های بین المللی و آسیایی اعزام شوند اعضای کمیته فوتبال بانوان زحمات زیادی را متحمل می‌شوند، اما متاسفانه در پایان کار زحمات هیچ یک از آن‌ها دیده نمی‌شود.
وی در پاسخ به این سوال که رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان باشگاه‌های کشور چه زمانی از بلاتکلیفی خارج می‌شود؟ گفت: تا جایی که در جریان هستم سازمان لیگ فدراسیون با مدیرعامل باشگاه‌ها جلسه‌ای تشکیل داده است که در این نشست به صورت شفاهی تصمیم به تعطیلی لیگ گرفته شده، اما برای صدور رای نهایی نیاز به تایید مسئولان مربوطه در وزارت ورزش و جوانان است.
نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال افزود: پیش از این قرار بود با عادی شدن شرایط رقابت‌ها از سر گرفته شود، اما از آن جا که برخی شهر‌ها در وضعیت قرمز هستند برگزاری این مسابقات هم در هاله‌ای از ابهام است.
 

مدیریت نام ما و به کام دیگران 

صوفی زاده در خصوص پاداش ملی پوشان فوتسال پس از قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا، گفت: در این خصوص هیچ فردی به کمیته فوتبال بانوان کمکی نکرده است در صورتی که تمام برنامه ریزی ها، چیدمان کادر فنی، تشکیل اردو‌های تدارکاتی، نظارت بر عملکرد افراد، مکاتبات، مصوب کردن پاداش ارزی، پاداش بعد از قهرمانی و مدیریت بحران در جریان مسابقات را بر عهده داشتم، اما قهرمانی کام کسانی را شیرین کرد که کمترین زحمت را برای این نتیجه نکشیده بودند.

برای نگرفتن پاداش ۲۲ میلیون تومانی اعتراض دارند، چرا نمی‌گویند ارزش‌های اجتماعی زیادی به دست آوردند؟

وی افزود: متاسفانه هیچ یک از زحمات کمیته بانوان که در راس آن فعالیت می‌کردم بعد از رسیدن به جام قهرمانی دیده نشد و همه از ندادن پاداش ۲۲ میلیون تومانی صحبت می‌کنند در صورتی که در تمامی جلسات فدراسیون و وزارت ورزش از بی مهری‌ها گلایه داشتم و از موضع خودم برای گرفتن حق و حقوق بازیکنان استفاده کردم.
نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال در ادامه افزود: بازیکنان به علت نگرفتن پاداش ۲۲ میلیون تومانی اعتراض دارند! چرا نمی‌گویند بعد از قهرمانی که با مدیریت و حمایت فدراسیون و با برنامه ریزی سطح بالا به دست آمده ارزش‌های اجتماعی زیادی را به دست آوردند.

پیشبینی نمیکردند در آسیا پنجم و یا ششم هم شوند، وزارت ورزش به هر کدام ۱۰ سکه پاداش داد

صوفی زاده گفت: برای اینکه بازیکنان بتوانند در رقابت‌های قهرمانی آسیا نتیجه بگیرند اردو‌های منسجمی را برگزار کردیم، اما برخی افراد ذینفع فقط فحاشی کردند، چرا آن‌ها اعلام نمی‌کنند رقم‌های قرارداد بازیکنان چندین برابر افزایش یافته و یا وزارت ورزش و جوانان به هر کدام از آن‌ها ۱۰ سکه تمام بهار آزادی پاداش اهداء کرد یا اینکه شرایط را برای حضور آن‌ها در مجلس شورای اسلامی، شهرداری و شورای شهر و گرفتن پاداش فراهم کردم؟

وی افزود: هر کدام از این فوتسالیست‌ها مبالغ زیادی از تبلیغات محیطی بدست آ‌وردند و هیچ یک از آن‌ها محتاج پاداش اندک فدراسیون نیستند. این نوع رفتار ملی پوشان در شرایطی است که آن‌ها پیش از اجرای برنامه‌های هدفمند فدراسیون پیش بینی نمی‌کردند که در آسیا پنجم و یا ششم هم شوند.
 

منتقد جشن معرفی برترین‌ها هستم 

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال در ادامه یادآورشد: من بعنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون در تمامی جلسات مشکلات بانوان را مطرح می‌کنم اسمی نفر اول فوتبال بانوان هستم، اما واقعیت چیز دیگری است به همین علت برای حضور در فدراسیون جدید اعلام آمادگی نکرده ام.
صوفی زاده گفت: من یکی از منتقدان اصلی برنامه معرفی برترین‌ها هستم چرا که هیچ گونه برابری در تعداد منتخبین نیست چرا باید تنها ۲ خانم در بین تعداد زیاد آقایان قرار بگیرند؟

وی افزود: چرا هیئت فوتبال استان تهران که پایتخت و مرکز ایران محسوب می‌شود نماینده در رقابت‌های لیگ برتر نداشته باشد؟ یا چرا بانوان اجازه تاسیس و راه اندازی آکادمی فوتبال دختران را ندارند؟ همه این‌ها مطالباتم در جلسات هیئت رئیسه است که متاسفانه تا به حال به هیچ یک از آن‌ها پاسخ منطقی داده نشده است.
نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال افزود: برای امسال برنامه ریزی کرده ایم و همچنان برای تشکیل اردو‌های تیم ملی فوتبال بانوان منتظر وضعیت شهر‌ها از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم.


برچسب ها: لیلا صوفی‌زاده پاداش تیم ملی فوتسال زنان تعطیلی لیگ


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان


اخبار و مقالات