سمیه شهبازی: مطمئنم لیگ فوتبال زنان برگزار نمی‌شود
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

برای فصل بعد هنوز تصمیمی نگرفته ام

سمیه شهبازی: مطمئنم لیگ فوتبال زنان برگزار نمی‌شود

سمیه شهبازی: مطمئنم لیگ فوتبال زنان برگزار نمی‌شود سرمربی تیم فوتبال زنان وچان کردستان گفت: سازمان لیگ به‌طور غیرمستقیم عنوان کرد که مسابقات را برگزار نمی‌کند اما نمی‌دانم که چرا هنوز به طور رسمی این موضوع اعلام نشده است.
به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایرنا سمیه شهبازی گفت: مطمئنم که ادامه مسابقات لیگ برتر برگزار نمی‌شود. فدراسیون غیر رسمی اعلام کرده که این مسابقات را برگزار نمی‌کند. نمی دانم چرا به صورت رسمی لغو این رقابت‌ها را اعلام نمی‌کنند.

وی افزود: این تعلل در تصمیم‌گیری و مشخص نکردن قهرمان به بازیکنان، باشگاه‌ها و سرمربیان آسیب می‌رساند. اینک باید به فکر فصل آینده باشیم و برای آن برنامه‌ریزی انجام شود.
سرمربی تیم فوتبال زنان وچان کردستان در خصوص اینکه برخی از باشگاه‌ها هنوز هزینه خوابگاه فوتبالیست‌ها را می‌دهند و بلاتکلیف هستند، گفت: به نظرم باشگاه‌ها هزینه‌ای اکنون برای خوابگاه بازیکنان نمی‌دهند. باشگاهی که در این زمینه به بازیکنان حرفی می‌زند نمی‌خواهد مبلغ قرارداد او را بدهد. در واقع این کار توجیه کردن خودشان است. حداقل می‌دانم که باشگاه وچان، ذوب آهن و سپاهان اینگونه نیستند.

وی ادامه داد: برای فصل بعد هم هنوز هیچ باشگاهی با من صحبت نکرده است و تصمیمی هم نگرفتم. تنها می‌دانم که برخی از تیم‌ها خود را برای لیگ برتر آماده می‌کنند.
شهبازی یادآور شد: در این فصل نقاط قوت زیادی داشتیم و بازیکنان با شور و اشتیاق و استعداد فراوان بدون امکانات و درآمد مالی بازی می‌کردند. اینکه باشگاه‌ها در بخش زنان ۱۲ تیم بدهند؛ در این شرایط بسیار دشوار است. هزینه‌ها و قراردادها سنگین هستند و در هر شهری بر خلاف فوتسال به سختی می‌توان زمین چمن خوب پیدا کرد. در فوتسال می‌توان در هر شهری سالن‌های زیادی پیدا کرد اما در فوتبال اینگونه نیست. علاقه و استعداد بازیکنان این شرایط سخت را آسان‌تر می‌کند. باید از لحاظ امکانات و سخت افزاری شرایط بهتری را در لیگ برتر داشته باشیم.


برچسب ها: سمیه شهبازی وچان کردستان


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان