پیروزی شهرداری سیرجان و پالایش گاز در دیدارهای شش امتیازی
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

گزارش مسابقات هفته شانزدهم لیگ فوتبال زنان

پیروزی شهرداری سیرجان و پالایش گاز در دیدارهای شش امتیازی

پیروزی شهرداری سیرجان و پالایش گاز در دیدارهای شش امتیازی پر گلترین بازی هفته شانزدهم بین تیم‌های وچان کردستان و آویسا خوزستان برگزار شد. سپاهان با باخت مقابل تیم شهرداری سیرجان، جایگاه سوم خود را از دست داد.

به گزارش فوتبالدخت، هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال زنان روز گذشته (جمعه ۱۸ بهمن ماه) با شش دیدار پیگیری شد.
در اصفهان، زنان ذوب آهن میزبان تیم شهرداری بم بودند. این دیدار با نتیجه ۴ بر ۱ به سود تیم شهرداری بم به پایان رسید. زنان بم همچنان بدون باخت و با ۱۶ پیروزی در جایگاه نخست جدول قرار دارند. تیم ذوب آهن نیز در جایگاه هفتم جدول قرار دارد.

در دیگر دیدار هفته، سپاهان اصفهان میهمان شهرداری سیرجان بود. در این دیدار شاگردان بیان محمودی سه گل دریافت کردند و توانستند تنها یکی از آن‌ها را جبران کنند. تیم سپاهان با این باخت جایگاه سومی خود را از دست داد و در جدول یک پله پایین رفت، شهرداری سیرجان نیز با ۱۱ پیروزی از ۱۶ مسابقه در رده سوم قرار دارد.

در این هفته زنان وچان کردستان راهی اهواز شدند تا مقابل تیم آویسای خوزستان به میدان بروند. سوت پایان این دیدار با نتیجه صفر بر ۷ به سود شاگردان سمیه شهبازی زده شد. این دیدار با ۷ گل زده شده پرگلترین بازی هفته شانزدهم لیگ برتر زنان بود. تیم وچان کردستان با ۱۵ پیروزی از ۱۶ مسابقه در رده دوم جدول و تیم آویسای خوزستان با تنها یک برد در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفت.

در این هفته تیم هیأت فوتبال البرز میزبان تیم پالایش گاز ایلام بود؛ این دیدار با تک گل زهرا حاتم نژاد برای پالایش گاز ایلام به پایان رسید. تیم‌های پالایش گاز ایلام و هیات فوتبال البرز به ترتیب در جایگاه‌های پنجم و ششم قرار دارند.

زنان ملوان بندرانزلی در این هفته میهمان تیم سینا بوشهر بودند. در این دیدار زنان بوشهری دو گل دریافت کردند و توانستند یک گل را جبران کنند. تیم‌های ملوان بندرانزلی در جایگاه هشتم و سینا بوشهر در جایگاه دوازدهم قرار دارند.

در دیگر بازی این هفته تیم همیاری ارومیه میزبان تیم آذرخش زاگرس شیراز بودند. زنان شیرازی تیم آذرخش زاگرس شیراز بدون گل و با یک گل خورده ارومیه را به مقصد شیراز ترک کردند. تیم‌های همیاری ارومیه و آذرخش زاگرس شیراز در جایگاه‌های نهم و دهم جدول قرار دارند.


برچسب ها: سینا بوشهر ملوان بندرانزلی ذوب آهن اصفهان شهرداری بم شهرداری سیرجان سپاهان اصفهان هیات فوتبال البرز پالایش گاز ایلام آویسا خوزستان وچان کردستان همیاری ارومیه آذرخش زاگرس شیراز


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
ملوان بندرانزلیذوب آهن اصفهانشهرداری سیرجانسپاهان اصفهانپالایش گاز ایلامهمیاری ارومیه
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان