ورود / عضویت
تاریخ 1399/11/04 ساعت 14:59

هفته هشتم به کام کرمانی ها

باخت سپاهان در روز صدرنشینی ذوب آهن

باخت سپاهان در روز صدرنشینی ذوب آهن به گزارش فوتبالدخت هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان با پیروزی تیم‌های شهرداری بم، ذوب آهن، شهرداری سیرجان و سارگل بوشهر به اتمام رسید.
از گروه یک شهرداری بم میزبان سپاهان بود که توانست با یک گل این تیم را شکست دهد. شهرداری بم پس از کسب این سه امتیاز با ۱۳ امتیاز و تفاضل گل بیشتر نسبت به سپاهان در جایگاه دوم قرار گرفت و سپاهان هم در رده سوم جای گرفت.
در دیگر بازی این گروه ذوب آهن در اصفهان میزبان همیاری آذربایجان غربی بود که با شش گل این تیم را از پیش رو برداشت و با ۱۴ امتیاز صدر نشین شد، همیاری آذربایجانی غربی هم همچنان بدون امتیاز در رده آخر جدول قرار دارد.
از گروه دو ملوان بندر انزلی و پالایش گاز ایلام به نتیجه تساوی صفر بر صفر رضایت دادند که پالایش گاز ایلام با ۱۲ امتیاز رده سوم و ملوان بندر انزلی با ۱۰ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفتند.
در دیگر بازی این گروه شهرداری سیرجان میزبان وچان کردستان بود که با نتیجه ۳ بر ۲ موفق شد وچان را شکست دهد. شهرداری سیرجان پس از این پیروزی با ۲۲ امتیاز در صدر جدول و وچان کردستان با ۱۶ امتیاز در رده دوم قرار گرفتند.
در دیگر بازی گروه دوم سارگل بوشهر، قشقایی شیراز را با شش گل شکست داد و با ۹ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت، قشقایی شیراز هم که وضعیت خوبی ندارد بدون امتیاز در رده آخر جدول جای گرفت.
ذوب آهن اصفهان, همیاری ارومیه, شهرداری بم, سپاهان اصفهان, شهرداری سیرجان, وچان کردستان, سارگل بوشهر, قشقایی شیراز, ملوان بندرانزلی, پالایش گاز ایلام


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
 
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان