نیلوفر اردلان: تیم فوتسال دختران ایران آمادگی خوبی داشت
تاریخ 1398/11/13 ساعت 09:06

پس از قهرمانی در تورنمنت کافا؛

نیلوفر اردلان: تیم فوتسال دختران ایران آمادگی خوبی داشت

نیلوفر اردلان: تیم فوتسال دختران ایران آمادگی خوبی داشت سرمربی تیم فوتسال دختران زیر ۲۰ سال گفت: سطح تورنمنت فوتسال کافا با توجه به برگزاری اولین دوره، مناسب بود.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از خبرگزاری مهر، نیلوفر اردلان، سرمربی تیم فوتسال دختران زیر ۲۰ سال در خصوص قهرمانی در اولین تورنمنت فوتسال کافا در تاجیکستان گفت: سطح تورنمنت با توجه به اولین دوره برگزاری بازی‌ها مناسب و خوب بود. همه تیم‌ها به غیر از تیم ایران در یک سطح بودند و این امر از نتیجه بازی‌ها هم مشخص است. تیم ما بدلیل حضور بازیکنان در لیگ برتر فوتسال از آمادگی خوبی برخوردار بودند.

وی ادامه داد: ‌خدا را شکر بازیکنان توانستند برنامه هایی که از آنها خواسته بودیم را به نحو احسنت انجام بدهند که نتیجه اش شد ۵۲ گل زده وتنها ۲ گل خورده.

اردلان در ادامه بیان کرد: انتخاب خانم گل و بهترین بازیکن از تیم ما نشان دهنده عیار بالای بازیکنان ایران بود. ما برای رساندن این تیم بهر سطح اول آسیا خیلی کار داریم . این بچه ها باید از لحاظ بدنی، قوی باشند و باید فعالیت‌های بدنسازی برای بازیکنان به صورت مستمر صورت گیرد.

وی در پایان گفت: امیدواریم که بتوانیم با یک برنامه ریزی خوب و درست و ‌آینده نگری بلند مدت این تیم را به حقش برسانیم و پشتوانه خوبی برای آینده فوتسال زنان بزرگسالمان داشته باشیم.
برچسب ها: نیلوفر اردلان تورنمنت کافا


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان