تیم فوتبال زنان آذرخش تهران با زاگرس شیراز ادغام شد
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

تیم فوتبال زنان آذرخش تهران با زاگرس شیراز ادغام شد

تیم فوتبال زنان آذرخش تهران با زاگرس شیراز ادغام شد تیم فوتبال زنان آذرخش تهران با زاگرس شیراز ادغام شد و از این پس در لیگ برتر با عنوان آذرخش زاگرس شیراز حضور می‌یابد.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایرنا تیم آذرخش تهران که هفته گذشته از راه‌ یاب ‌ملل مریوان جدا شد در این هفته پس از رایزنی با تیم زاگرس ‌شیراز ترکیب شد و از این پس با عنوان آذرخش زاگرس شیراز در لیگ برتر فوتبال زنان فعالیت می‌کند.
آذرخش تهران از همان ابتدای فصل با راهیاب ملل مریوان ادغام و با عنوان آذرخش کردستان فعالیت می‌کرد اما پس از جدایی آذرخش، این تیم با عنوان وچان کردستان به فعالیت ادامه می‌دهد. این تیم اکنون در رده دوم جدول قرار دارد.
تیم زاگرس شیراز نیز هفته گذشته به دلیل مشکلات مالی قرار بود تا از لیگ برتر انصراف دهد اما با رایزنی مسوولان استان فارس و ادغام با تیم آذرخش تهران، در لیگ برتر ماندگار شد.
مدیر اجرایی و معاون مدیرعامل آذرخش تهران روز شنبه در گفت و گو با ایرنا این خبر را تایید کرد و اظهار داشت: مدیر فنی تیم آذرخش تهران تغییرات لازم را در زاگرس شیراز ایجاد می‌کند و اوست که تصمیم می‌گیرد تا سرمربی تیم زاگرس شیراز تغییر کند یا خیر.

برچسب ها: لران زاگرس آذرخش تهران آذرخش زاگرس شیراز


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
آذرخش تهران
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان