آرای جدید کمیته انضباطی فدراسیون در مورد تخلافات فوتبال بانوان
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

آرای جدید کمیته انضباطی فدراسیون در مورد تخلافات فوتبال بانوان

آرای جدید کمیته انضباطی فدراسیون در مورد تخلافات فوتبال بانوان به گزارش فوتبالدخت و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای جدید کمیته انضباطی در مورد فوتبال زنان به شرح زیر است:

*دیدار تیم‌های همیاری آذربایجان ارومیه و هیئت فوتبال البرز از سری رقابت‌های لیگ برتر زنان برگزار و از سوی سمیرا محمدی، سرپرست تیم همیاری آذربایجان ارومیه تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور، فحاشی و اهانت به داوران و کمیته داوران رخ داد. وی به سه جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ( محرومیت در این رای قابل تجدید نظر و در خصوص جریمه نقدی قطعی است). آقای علی نژاد- مربی تیم همیاری آذربایجان ارومیه نیز به دلیل اهانت به داور چهارم این بازی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ( محرومیت در این رای قابل تجدید نظر و در خصوص جریمه نقدی قطعی است)

*دیدار تیم های نامی‌نو اصفهان و شهروند ساری از رقابت‌های لیگ برتر فوتسال زنان برگزار و از سوی نیلوفر ابراهیمی- سرپرست تیم شهروند ساری تخلفاتی مبنی بر اعتراض و اهانت به تصمیم داوران که منجر به اخراجش شد و تکرار تخلف پس از اخراج، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ( محرومیت در این رای قابل تجدید نظر و در خصوص جریمه نقدی قطعی است). فائزه جعفرزاده- سرمربی تیم شهروند ساری پس از اتمام مسابقه اقدام به اعتراض و اهانت به داوران و مسئولین کرد که وی به دلیل تخلفش طبق ماده 55 مقررات انضباطی به دو جلسه از همراهی خود محروم است و باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند( محرومیت در این رای قابل تجدید نظر و در خصوص جریمه نقدی قطعی است)

*مسابقه دو تیم دریژنو فرخ شهر و پالایش نفت آبادان از سری رقابتهای لیگ برتر فوتسال زنان برگزار شد که از سوی صابری- مربی تیم فرخ شهر تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر به داور که منجر به اخراجش شد و تکرار تخلف بعد از اخراج رخ داد، وی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ( محرومیت در این رای قابل تجدید نظر و در خصوص جریمه نقدی قطعی است). زینب آلبو علی- بازیکن تیم پالایش نفت آبادان نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی شدید با بازیکن تیم مقابل به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 3 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است. هانیه علی مردانی – بازیکن تیم فرخ شهر به دلیل رفتار غیر ورزشی با بازیکن تیم مقابل به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد. این رای قطعی است.


برچسب ها: همیاری ارومیه هیات فوتبال البرز سمیرا محمدی نیلوفر ابراهیمی نامی نو اصفهان شهروند ساری دریژنو فرخ شهر پالایش نفت آبادان فائزه جعفرزاده زینب آلبو علی هانیه علی مردانی


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
همیاری ارومیهنامی نو اصفهانشهروند ساریپالایش نفت آبادان
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان