نیاز مسئولین باشگاه‌ها به کلاس آموزشی برای کنترل حواشی
تاریخ 1398/04/15 ساعت 13:12

مسئول مسابقات زنان سازمان لیگ فوتبال

نیاز مسئولین باشگاه‌ها به کلاس آموزشی برای کنترل حواشی

نیاز مسئولین باشگاه‌ها به کلاس آموزشی برای کنترل حواشی مسئول مسابقات زنان سازمان لیگ فوتبال گفت: برای مسئولین باشگاه‌ها نیاز است که کلاس‌های آموزشی در زمینه کنترل حواشی برگزار کنیم چرا که با بررسی‌های انجام ‌شده به این نتیجه رسیده‌ایم حواشی ایجادشده به کادرتیم مربوط شده و از طریق آن‌ها حاشیه به داخل زمین کشیده می‌شود.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از خبرگزاری ایمنا گلاره ناظمی با رد شایعاتی که در رابطه با برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال زنان در فضای مجازی مطرح‌شده بود، اظهار کرد: در فضای مجازی صحبت‌هایی مطرح‌شده بود که اصلاً واقعیت نداشت؛ مسابقات لیگ یک هرساله به‌صورت مجتمع برگزار می‌شود و تیم‌های اول و دوم به مسابقات لیگ برتر صعود می‌کنند.

وی با تأکید بر بی‌سابقه بودن اتفاقاتی که این فصل در برخی بازی‌های لیگ برتر فوتبال زنان افتاد، گفت: هیچ‌وقت در فوتبال زنان این مسائل را نداشتیم؛ احساس می‌کنم برخوردهای قاطعی که از طریق کمیته انضباطی با این مسائل انجام خواهد شد تا حد زیادی جلوی این خشونت‌ها را خواهد گرفت. علت ایجاد این‌گونه حواشی باید ریشه‌یابی شود؛ شدت حواشی به وجود آمد در لیگ زنان آن چیزی نبود که در فضای مجازی مطرح ‌شد.

ناظمی با تأکید بر اینکه شاهد حواشی بیشتر و ناراحت‌کننده‌تری در فوتبال آقایان هستیم اما در زنان تاکنون چنین چیزی نداشتیم، اظهار کرد: مطمئناً از طریق کمیته انضباطی برخورد قاطعانه‌ای با خاطیان انجام خواهیم داد تا این اتفاقات در فوتبال زنان تکرار نشود. درگیری‌ها در بازی ذوب‌آهن و شهرداری سیرجان ربطی به بازی نداشت و نباید بزرگنمایی کنیم.

مسئول مسابقات زنان سازمان لیگ فوتبال ضمن مقصر دانستن مسئولین باشگاه‌ها در ایجاد حواشی فوتبال زنان، ادامه داد: برای مسئولین باشگاه‌ها نیاز است که کلاس‌های آموزشی در زمینه کنترل حواشی برگزار کنیم چرا که با بررسی‌های انجام ‌شده به این نتیجه رسیده‌ایم حواشی ایجادشده به کادرتیم مربوط شده و از طریق آن‌ها حاشیه به داخل زمین کشیده می‌شود.

ناظمی با تأکید بر اینکه مسابقات فصل جدید لیگ برتر در موعد مقرر هرساله آغاز خواهد شد؛ گفت: در رابطه با آرا انضباطی صادرشده، باید کمیته انضباطی پاسخگو باشد که آرای صادره چه میزان بازدارنده است و آیا کفایت می‌کند یا اینکه باید آرای سنگین‌تری برای جلوگیری از چنین حواشی صادر شود. امسال به دلیل مسابقات تیم‌های ملی، مقدماتی المپیک و مسابقات زیر ۱۴ سال که ترافیک سنگینی در برنامه‌های فوتبال زنان ایجاد کرده بود، مسابقات را دو ماه دیرتر برگزار کردیم ولی مسابقات فصل آینده طبق روال همیشگی از مهرماه شروع خواهد شد.


برچسب ها: گلاره ناظمی


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان