آزمون: بازی با چین تایپه حکم فینال را دارد
تاریخ 1398/01/18 ساعت 14:48

مرحله دوم انتخابی مسابقات المپیک 2020 زنان- قطر

آزمون: بازی با چین تایپه حکم فینال را دارد

آزمون: بازی با چین تایپه حکم فینال را دارد سرمربی تیم ملی فوتبال زنان گفت: برای بازی با چین تایپه باید سخت تلاش کنیم .

به گزارش فوتبالدخت به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال زنان گفت:در هر بازی شرایط خاص خودمان را داشتیم. در بازی اول با ناباوری نتوانستیم پیروز شویم. اولین هدفمان در بازی برابر فیلیپین نمایش بازی خوب و استفاده از موقعیت ها بود که متاسفانه بازیکنان رقابت بسیار جذاب و خوبی را به نمایش گذاشتند اما نتیجه لازم را کسب نکردیم.

وی ادامه داد:بازی فلسطین را آنالیز کرده بودیم و برنامه ریزی دقیقی داشتیم و با برنامه تاکتیکی که به بازیکنان اعلام کردیم توانستیم شاهد نتیجه دلخواهمان باشیم. کادر فنی به خوبی توانست به بازیکنان وظیفه هایشان را در پست ها اعلام کند و در نهایت با گل زود هنگام توانستیم بازی را در دست بگیریم.

آزمون در ادامه گفت: هدفمان به ثمر رساندن گل های بیشتر بود تا از لحاظ روحی و روانی بازیکنان را در بهترین شرایط نگاه داریم و گل آوراژ تیم را بالا ببریم.تیم فلسطین تیم خوب و سازماندهی شده ای بود . با 5 دفاع، 4هافبک و یک فوروارد بازی را شروع کرد و سعیشان بر این بود که فشرده بازی کنند و اجازه ندهند که وارد زمین حریف شویم اما در این بازی با هدف و انگیزه بالا به میدان رفتیم و همه بازیکنان با تمام تلاش برای پیروزی به مصاف حریف رفتند.

سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ادامه داد: با توجه به روند بازی که پیش می رفت تیم ایران بهتر از قبل ظاهر شد و خیلی از موقعیتهایمان گل نشد.در بازی آخر برابر چین تایپه و با توجه به نتیجه ای که مقابل فیلیپین گرفت، مصصم است تا بهترین نتیجه را بگیرد. ما نیز با توجه به شرایطی که داریم و اگر این تیم را شکست دهیم از گروه خود صعود می کنیم. این بازی برای ما حکم فینال را دارد و امیدوارم بتوانیم سربلند شویم. در پایان انتخاب مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال را به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا تبریک می گویم و امیدوارم حمایتهای ایشان بیش از پیش از ورزش زنان ادامه دار باشد

برچسب ها: مریم آزمون


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان