شهر هوشمند کیدزی حامی تیم صالحین در لیگ فوتبال نوجوانان استان تهران شد
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

شهر هوشمند کیدزی حامی تیم صالحین در لیگ فوتبال نوجوانان استان تهران شد

شهر هوشمند کیدزی حامی تیم صالحین در لیگ فوتبال نوجوانان استان تهران شد

شهر هوشمند کیدزی در جدیدترین اقدام خود با هدف حمایت از استعدادهای جوان فوتبال در این دور از لیگ فوتبال تهران، حامی «تیم صالحین» به سرپرستی سروش افنانی شده است.به این ترتیب تیم صالحین در این دور از لیگ فوتبال استان تهران با پیراهنی با  لوگوی حساب دیجیتال کودک و نوجوان که یکی از محصولات شهر هوشمند کیدزی است به میدان خواهد رفت. 


شهر هوشمند کیدزی یک پلتفرم اختصاصی برای کودکان است که حساب دیجیتال یکی از مهم‌ترین محصولات آن در زمینه بانکداری نوین کودک و نوجوان محسوب می‌شود. این حساب دیجیتال امکانات متنوع و گسترده‌ای به کودکان و خانواده آنها ارائه می‌کند.

تیم صالحین نیز یکی از تیم‌های پرافتخار حاضر در لیگ فوتبال استان تهران  است که در دور گذشته بدون باخت و مساوی رکورد بی‌نظیری را ثبت کرده و قهرمان مسابقات شده است. 

«لیگ فوتبال استان تهران» یکی از قدیمی‌ترین لیگ‌های فوتبال کشور است که  از سال 1302 تا اکنون برقرار بوده و در دوره‌های مختلف برگزار شده است. این لیگ  در واقع سکویی برای ورود به دنیای حرفه‌ای فوتبال محسوب می‌شود و قهرمان آن به دسته سوم لیگ برتر کشور راه می‌یابد. به همین جهت لیگ فوتبال استان تهران که در گذشته به «لیگ جام باشگاه‌های تهران» نیز معروف بوده یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی کشور محسوب می‌شود.

اکثر شرکت‌کننده‌های این لیگ استعدادهای جوان فوتبال بوده و در صورت موفقیت، آینده درخشانی در فوتبال خواهند داشت. ورزش و به‌خصوص فوتبال همیشه مسیری امن برای کودکان و نوجوانان بوده است که آن‌ها را از آسیب‌های مختلف دور می‌کند. علاوه بر این حمایت از کودکان و نوجوانانی که در عرصه ورزش مشغول به تلاش هستند می‌تواند باعث ایجاد انگیزه‌ای قوی در آنها شده و آنها را به ادامه این مسیر سبز و پویا تشویق کند.

شهر هوشمند کیدزی نیز به همین منظور و با هدف حمایت از استعدادهای فوتبال کودکان و نوجوانان حامی تیم صالحین در این دور از رقابت‌ها شده است.

شهر هوشمند کیدزی به عنوان یکی از حامیان این رویداد برای تمامی  نوجوانان حاضر در این لیگ و به‌خصوص اعضای تیم صالحین آرزوی موفقیت می‌کند.

برچسب ها:


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان