ورود / عضویت
تاریخ 1399/09/14 ساعت 18:29

نتایج هفته دوم لیگ فوتبال زنان

کامبک سپاهان در دقیقه 90 + 1 / ملوان قشقایی را نقره داغ کرد

کامبک سپاهان در دقیقه 90 + 1 / ملوان قشقایی را نقره داغ کرد هفته دوم لیگ برتر فوتبال زنان با پیروزی تیم های سپاهان، وچان کردستان، نماینده البرز، ملوان بندرانزلی و شهرداری سیرجان خاتمه یافت.

در مهم‌ترین بازی این هفته دربی اصفهان، با نتیجه تساوی تا دقیقه نود پیش رفت، اما در دقیقه ۹۱ شیدا تخشا با ثمر رساندن یک گل نتیجه را تغییر داد و بازی سه بر دو به نفع سپاهان به اتمام رسید. دیگر گل‌های این دیدار را شقایق روزبهان و فاطمه اردستانی برای سپاهان و نگین زندی و رقیه شهبازی برای ذوب آهن به ثمر رساندند.در دیگر بازی گروه اول نماینده البرز به مصاف همیاری آذربایجان غربی رفت که این دیدار با نتیجه دو بر یک به نفع نماینده البرز به پایان رسید که دو گل این تیم را سارا قمی و گل همیاری آذربایجان غربی را مهناز شاهمرادی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

رقابت شهرداری سیرجان و پالایش گاز ایلام با نتیجه سه بر یک به نفع شهرداری سیرجان با گل‌های سهیلا نظام آبادی، شبنم بهشت و زهرا علیزاده به پایان رسید و تک گل پالایش گاز ایلام را فاطمه حسینی نژاد به ثمر رساند.

در دیگر بازی این گروه وچان کردستان با نتیجه پنج بر صفر سارگل بوشهر را درهم کوبید. در این دیدار فاطمه قاسمی و زهرا قنبری هرکدام دو گل و فاطمه شبان یک گل به ثمر رساندند.

ملوان بندرانزلی مقابل قشقایی شیراز شش بر صفر به پیروزی رسید، در این دیدار افسانه اقبال (3 گل) ، راضیه موسوی (2 گل) و هاجر شاه ملک پور موفق به گلزنی شدند.


هیات فوتبال البرز, همیاری ارومیه, سپاهان اصفهان, ذوب آهن اصفهان, شهرداری سیرجان, پالایش گاز ایلام, وچان کردستان, سارگل بوشهر, ملوان بندرانزلی, قشقایی شیراز


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان