ورود / عضویت
تاریخ 1401/11/01 ساعت 15:26

ادامه صدرنشینی خاتون بم در فوتبال زنان/ دختران نیشابور از لیگ حذف می‌شوند؟

ادامه صدرنشینی خاتون بم در فوتبال زنان/ دختران نیشابور از لیگ حذف می‌شوند؟ هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال زنان با پیروزی تیم‌های خاتون بم و سپاهان اصفهان به پایان رسید.  

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایسنا، هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال زنان جمعه، ۳۰ دی با برگزاری چهار دیدار در شهرهای تهران، اصفهان، البرز و بم پیگیری شد.

تیم خاتون بم امروز به مصاف پالایش گاز ایلام رفت و با دو گل حریف خود را شکست داد. با این نتیجه بم ۳۷ امتیازی شد تا همچنان در صدر جدول رده‌بندی باقی بماند.

شاگردان مریم ایراندوست در سپاهان اصفهان هم مقابل فرا ایساتیس کران فارس با حساب چهار بر دو به پیروزی رسیدند و با ۳۳ امتیاز جایگاه دومی خود را حفظ کردند.

 

دیدار تیم‌های کیان نیشابور و شهرداری سیرجان نیز برگزار نشد، چرا که تیم نیشابور در طول لیگ از دو دیدار خود انصراف داده است و مطابق با قوانین باید از جدول مسابقات کنار گذاشته شود. بنابراین دیدار این تیم با سیرجان برگزار نشد تا سازمان لیگ در این زمینه تصمیم‌گیری کند.

نتایج کامل دیدارهای هفته سیزدهم به شرح زیر است: 

بادرود تهران صفر _ ۳ ملوان بندرانزلی

سپاهان اصفهان ۴ _ ۲ فرا ایساتیس کران فارس 

پیکان البرز ۲ _ ۱ زازع باتری سنندج 

خاتون بم ۲ _ صفر پالایش گاز ایلام 

کیان نیشابور _ شهرداری سیرجان(نامشخص)


پیکان البرز, پالایش گاز ایلام, سپاهان اصفهان, زارع باتری سنندج, کیان نیشابور, ملوان بندرانزلی, خاتون بم, شهرداری سیرجان, بادرود تهران, فراایساتیس کران فارس


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان