ورود / عضویت
تاریخ 1400/09/05 ساعت 07:19

نتایج هفته سوم لیگ فوتبال زنان ایران

توقف سپاهان مقابل نائب قهرمان آسیا و پیروزی پرگل خاتون و زارع باتری

توقف سپاهان مقابل نائب قهرمان آسیا و پیروزی پرگل خاتون و زارع باتری شهرداری سیرجان در دیدار مهم هفته سوم لیگ برتر فوتبال زنان به برتری رسید.

به گزارش ایسنا، هفته سوم لیگ برتر فوتبال زنان امروز(جمعه) با انجام ۶ دیدار به پایان رسید. در مهمترین دیدار این هفته تیم شهرداری سیرجان میزبان سپاهان اصفهان بود. شاگردان جهان نجاتی در سیرجان که کمتر از یک ماه قبل نایب قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا را به دست آورده بودند، در این دیدار با دو گل حریف خود را شکست دادند. افسانه چترنور و شبنم بهشت گلزنان سیرجان در این مسابقه بودند.
تیم‌های خاتون بم و ذوب آهن اصفهان هم رقبای خود را شکست دادند. شاگردان مرضیه جعفری در بم با ۵ گل سارگل بوشهر را از پیش رو برداشتند و ذوب‌آهن هم ۴ بر صفر مقابل کیان نیشابور به برتری رسید.

اولین گل‌ ذوب‌آهن را الهام فرهمند، ملی پوش این تیم به ثمر رساند که فصل گذشته به دلیل بارداری از لیگ دور بود. او و هم‌تیمی‌هایش پس از این گل کنار هم ایستادند و شادی گل جالبی انجام دادند. آنها به حالت مادری که نوزاد خود را در آغوش گرفته و او را تکان می‌دهد، شادی کردند.

نتایج کامل دیدارهای هفته سوم لیگ برتر به شرح زیر است: 
شهرداری سیرجان ۲ _ صفر سپاهان اصفهان
سارگل بوشهر صفر _ ۵ خاتون بم
ذوب آهن اصفهان ۴ _ صفر کیان نیشابور
نماینده البرز ۲ _ صفر پالایش گاز ایلام
ملوان بندرانزلی ۳ _ صفر همیاری آذربایجان غربی
زارع باتری سنندج ۷ _ صفر ملی‌پوشان شهرکرد


شهرداری سیرجان, سپاهان اصفهان, سارگل بوشهر, خاتون بم, ذوب آهن اصفهان, کیان نیشابور, نماینده البرز, پالایش گاز ایلام, ملوان بندرانزلی, همیاری ارومیه, زارع باتری سنندج, ملی پوشان شهرکرد


دیدگاه شما
دیدگاه ها