واکنش زهرا خواجوی به رضایت نامه یک میلیاردی: به ذوب آهن اعتماد کرده بودم
تاریخ 1400/04/10 ساعت 14:30

در فوتبال زنان چنین رقم‌هایی نداریم!

واکنش زهرا خواجوی به رضایت نامه یک میلیاردی: به ذوب آهن اعتماد کرده بودم

واکنش زهرا خواجوی به رضایت نامه یک میلیاردی: به ذوب آهن اعتماد کرده بودم به گزارش فوتبالدخت زهرا خواجوی ملی پوش فوتبال کشورمان که فصل گذشته برای ذوب آهن اصفهان به میدان رفته بود در خصوص حواشی به وجود آمده برای خود و این باشگاه گفت: سال گذشته و در زمان ثبت قرارداد به من گفته شد قانون باشگاه این است که قرارداد سه ساله امضا کنید. من هم در آن زمان اعتماد کردم و در فصلی که برای ذوب آهن بازی کرده هیچ کوتاهی یا کم کاری نداشتم. به خصوص آنکه در برخی بازی‌ها مصدوم بودم اما به خاطر تعصب به تیمم به میدان رفتم و بهترین عملکردها را از خود نشان دادم. برای فصل جدید اما به دلیل مشکلات و اتفاقاتی که وجود داشت امکان ادامه همکاری با ذوب آهن ندارم و تصمیم به رفتن داشتم.

خواجوی افزود: در آن مقطع با آقای فریدونی مدیرعامل باشگاه جلسه‌ای داشتم و قرار بر این شد که با دریافت رضایت نامه از ذوب آهن جدا شوم. پس از آن خانم نصیری و یکی از معاونان باشگاه با من جلسه گذاشتند و در صحبت‌هایشان دائماً درصدد بودند که متوجه شوند مقصد بعدی من کجاست. در حالی که من از بیشتر باشگاه‌های بزرگ لیگمان پیشنهاد داشتم اما هنوز هیچ تصمیمی برای تیم بعدی خود نگرفته‌ام. به من گفته شد تیم آینده ات را اعلام کن تا باشگاه بتواند برای رد و بدل کردن نامه و مبلغ رضایت نامه اقدام کند. من هم در پاسخ گفتم هیچ مقصدی برای من مشخص نیست و من همچنان در حال مذلاکره با چند باشگاه هستم که به من اعلام شد مبلغ ۱ میلیارد تومان رقم رضایت نامه من است! این درحالی است که کل قرارداد من بیست درصد این رقم هم نیست. چطور می‌شود وقتی هنوز حدود ۴۲ درصد از کل قرارداد من یا بازیکنان دیگر هنوز تسویه نشده چنین رقم‌هایی مطالبه شود؟ اصلاً در فوتبال بانوان هیچ گاه چنین پول‌هایی دیده نشده و چنین رقم‌هایی مطرح نشده!

خواجوی در خصوص امضای قرارداد سه ساله در آغاز فصل به خبرنگار فوتبالدخت گفت: من منکر امضای قرارداد سه ساله با ذوب آهن نیستم. اما من به کادر این تیم اعتماد کرده بودم. باشگاه هیچ نسخه‌ای از قرارداد در اختیار من نگذاشت و من یک نسخه از قرارداد خود را از فدراسیون فوتبال گرفتم که رقم تعیین شده بین من و باشگاه هم عیناً مشابهت داشت.

گلر ملی پوش فوتبال ایران گفت: من تاکنون هیچ مصاحبه‌ای با رسانه‌ها انجام نداده بودم. هیچکدام از باشگاه‌های طرف مذاکره من هم از پیشنهادشان به من صحبت نکرده بودند اما نمی دانم تیم آینده من از کجا گمانه زنی شده و چطور در مصاحبه‌ای که مسئولان باشگاه انجام دادند نام یک تیم عنوان شده است.
زهرا خواجوی در توضیح پست اینستاگرامی صفحه خود پس از پایان لیگ گفت: مشکلات فعلی پیش آمده به ارتباطی با پست پایان فصل ندارد. من پس از پایان مسابقات پستی گذاشتم و از مسابقات فوتبال همان لیگ خداحافظی کردم. از اتفاق یکی از بازیکنان و کاپیتان تیم هم به من گفت چرا چنین پستی منتشر کردی؟ اما پست من مربوط به خداحافظی از ذوب آهن نبود و صرفاً خداحافظی از مسابقات فوتبال بود.
برچسب ها: زهرا خواجوی ذوب آهن اصفهان


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
ذوب آهن اصفهان
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان