مسابقات جام کرامت فوتبال زنان برگزار شد
تاریخ 1400/04/08 ساعت 23:25

مسابقات جام کرامت فوتبال زنان برگزار شد

مسابقات جام کرامت فوتبال زنان برگزار شد مسابقات جام کرامت بانوان با حضور چهار تیم‌ اعضا و مسئولان هیئت فوتبال شهرستان اصفهان، رسانه ها، مربیان و داوران برگزار شد.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایمنا، روز گذشته _دوشنبه ۷ تیر ماه_ مسابقات جام کرامت بانوان با حضور چهار تیم اعضا و مسئولان هیئت فوتبال شهرستان اصفهان، رسانه، مربیان و داوران برگزار شد.

این رقابت‌ها از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در ورزشگاه لاوی با حضور نرگس قدوسی و گلنار حسینی معاونت ورزش بانوان و مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان آغاز شد که طبق قرعه کشی در اولین بازی تیم اعضا و مسئولان هیئت فوتبال شهرستان اصفهان با تیم رسانه‌ها بازی داشت؛ در دومین مسابقه تیم داوران و مربیان باید به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم رسانه و مربیان با غلبه بر حریفان خود به فینال صعود کردند و تیم اعضا و مسئولان هیئت فوتبال شهرستان اصفهان و داوران برای رده بندی رو در روی هم قرار گرفتند.

در پایان این رقابت‌ها تیم‌های مربیان، رسانه‌ها و اعضا و مسئولان هیئت فوتبال به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند و تیم داوران مقام چهارم را کسب کرد.

عسل قائد علم از تیم رسانه به عنوان بهترین دروازه‌بان، راضیه منصوری از تیم اعضا و مسئولان هیئت فوتبال شهرستان تکنیکی‌ترین بازیکن و فرزانه اسماعیلی زاده از تیم مربیان خانم گل این رقابت‌ها شناخته شدند.

در پایان از داورانی که این رقابت‌ها را قضاوت کردند، تجلیل شد.

برچسب ها:


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان


اخبار و مقالات