حمایت سازمان برنامه و بودجه از تیم‌های فوتبال زنان
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

حمایت سازمان برنامه و بودجه از تیم‌های فوتبال زنان

حمایت سازمان برنامه و بودجه از تیم‌های فوتبال زنان نایب رئیس فدراسیون فوتبال در امور بانوان از حمایت رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از برنامه های تیم های ملی بانوان تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش فوتبالدخت و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از پیگیری های شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال در راستای تقویت تیم های ملی و با حمایت دکتر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، هزینه ها و پشتیبانی های لازم در راستای اعزام تیم های بانوان در مسابقات پیش رو پرداخت خواهد شد؛ شهره موسوی، نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال ضمن تایید مطلب فوق گفت: با توجه به اردوهای تدارکاتی تیم های ملی در فوتبال و فوتسال، شاهد حمایت و توجه ویژه رئیس فدراسیون فوتبال و همچنین رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور هستیم.

وی افزود: از اقدامات بسیار مطلوب عزیزی خادم و نوبخت به دلیل پشتیبانی و حمایت از تیم های ملی بانوان تشکر و قدردانی می‌کنم. بدون شک حمایت‌های مسئولین کمک بسزایی در مسیر رشد و توسعه ورزش بانوان می کند.

موسوی در ادامه در خصوص برگزاری اردوهای تیم های ملی فوتبال بانوان گفت: با توجه به حضور تیم های ملی فوتبال بزرگسالان، جوانان و نوجوانان در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا، اردوهای آماده سازی این سه تیم به طور مستمر و دقیق طبق درخواست کادر فنی تیم ها در حال اجراست تا بتوانیم با آمادگی کامل در رقابتهای مهم پیش رو حضوری مقتدرانه داشته باشیم.

نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان در پایان گفت: با حمایتهای مسئولین فدراسیون در راستای اجرای برنامه تیم های ملی، امیدوارم ورزش بانوان در بخش فوتبال و فوتسال به جایگاه مطلوبی برسد.


برچسب ها: شهره موسوی


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان