عزیزی خادم: نگاه فدراسیون فوتبال به زنان توسعه‌محور است
تاریخ 1400/02/19 ساعت 14:48

عزیزی خادم: نگاه فدراسیون فوتبال به زنان توسعه‌محور است

عزیزی خادم: نگاه فدراسیون فوتبال به زنان توسعه‌محور است

رئیس فدراسیون فوتبال در نشست با سرمربیان تیم‌های ملی فوتبال جوانان و نوجوانان دختر گفت: نگاه فدراسیون فوتبال به بخش زنان توسعه محور است.


به گزارش فوتبالدخت و به نقل از ایسنا، در نشستی که امروز (یکشنبه) با حضور شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون، شهره موسوی، نایب رئیس فدراسیون در امور زنان، مریم آزمون سرمربی تیم جوانان و شادی مهینی، سرمربی تیم نوجوانان برگزار شد،  برنامه های آتی هر دو تیم مورد بررسی قرار گرفت.

شهاب الدین عزیزی خادم در ابتدای این نشست گفت: نگاه فدراسیون فوتبال به زنان نگاه توسعه محور است، نیمی از جمعیت کشور زنان هستند. از باشگاه‌ها می خواهم که به فوتبال و فوتسال زنان توجه ویژه‌ای داشته باشند و در این زمینه تیم‌داری کنند. در تیر و مرداد ماه بازی‌های تدارکاتی را برای زنان در نظر داریم و قرار شد نایب رئیس فدراسیون در امور زنان این بازی‌ها را بررسی کند.

شهره موسوی نایب رئیس سوم فدراسیون هم تاکید کرد: با توجه به اهمیتی که رئیس فدراسیون به فوتبال زنان می‌دهد این نشست را با سرمربیان تیم های ملی زنان امروز برگزار کردیم. مریم ایراندوست، سرمربی تیم بزرگسالان به دلیل برخی از مشکلات نتوانست خود را به جلسه امروز برساند که در روزهای آتی نیز با وی نشستی را با حضور عزیزی خادم برگزار خواهیم کرد.

او در ادامه در خصوص برنامه های پیش روی تیم های ملی بانوان گفت: تیم ملی جوانان خود را برای حضور در مسابقات کافا(مسابقات فوتبال زنان آسیای مرکزی) آماده می کند و به همین منظور نخستین اردوی خود را از روز سه شنبه طبق پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا آغاز می کند. امیدوارم در این مسابقات نمایندگان خوبی برای کشورمان باشند. همچنین تیم ملی بزرگسالان ما دو بازی دوستانه در بلاروس خواهد داشت. فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر اردوها خواهد داد و در تورنمنت هایی که دعوت می‌شویم، حضوری مستمر خواهیم داشت تا بتوانیم توانمندی بازیکنانمان را بالاتر ببریم.

در پایان جلسه، آزمون و مهینی گزارشی درباره روند آماده‌سازی تیم‌های تحت نظر خود به رئیس فدراسیون ارائه دادند.برچسب ها: شهاب الدین عزیزی خادم مریم آزمون شادی مهینی شهره موسوی مریم ایراندوست


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان