شهره موسوی: سرمربی تیم‌های ملی و جوانان بانوان فردا مشخص می‌شود
تاریخ 1400/02/12 ساعت 03:34

دیدار دوستانه با بلاروس 18 خرداد است

شهره موسوی: سرمربی تیم‌های ملی و جوانان بانوان فردا مشخص می‌شود

شهره موسوی: سرمربی تیم‌های ملی و جوانان بانوان فردا مشخص می‌شود نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سرمربی تیم‌های ملی و جوانان بانوان ایران فردا مشخص می‌شوند.

به گزارش فوتبالدخت و به نقل از نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به برگزاری رقابتهای کافا در رده سنی زیر ۲۰ سال در کشور تاجیکستان و همچنین برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران برابر بلاروس در کشور بلاروس در «فیفا دی» قرار است تا در نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به بررسی سوابق و شرایط سرمربیان برای دو تیم فوق بپردازند و پس از تایید نهایی از سوی هیات رئیسه، اردوی های تدارکاتی تیم های ملی در رده سنی زیر ۲۰ سال و بزرگسال آغاز شود.

شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون در امور زنان در خصوص تشکیل نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال فردا برگزار می ­شود و یکی از مواردی که در جلسه فوق مطرح خواهد شد، تایید سرمربیان تیم های ملی فوتبال بزرگسالان بانوان و تیم زیر ۲۰ سال خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مسابقات کافا در رده سنی زیر ۲۰ سال در کشور تاجیکستان از ۱۶ خرداد ماه سال جاری آغازمی‌شود، لزوم تشکیل اردوهای تیم ملی برای این رده سنی وجود داشت. بر همین اساس پس از بررسی گزینه های مختلف، سرمربی پیشنهادی خود را به هیات رئیسه معرفی کرده ایم تا تصمیمات نهایی در این باره گرفته شود.

موسوی در خصوص برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران با بلاروس گفت: تاریخ این دیدار ۱۸ خرداد ماه است که درست در روز فیفا برگزار می ­شود. در هر صورت فردا تکلیف سرمربیان تیم های ملی زیر ۲۰ سال و بزرگسالان فوتبال مشخص خواهد شد و طبق برنامه های کادر فنی، اردوهای تدارکاتی دو تیم تشکیل می‌­شود.
برچسب ها: فوتبال زنان تیم ملی فوتبال زنان فوتبال


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان