هاجر دباغی: همه امید ما برای دیده شدن، تیم ملی است/ اردوها را برگزار کنید
تاریخ 1400/01/28 ساعت 04:40

هاجر دباغی: همه امید ما برای دیده شدن، تیم ملی است/ اردوها را برگزار کنید

هاجر دباغی: همه امید ما برای دیده شدن، تیم ملی است/ اردوها را برگزار کنید

هاجر دباغی با اشاره به تعلل در برگزاری اردوهای تیم ملی با وجود در پیش بودن جام ملت‌های زنان آسیا گفت: تلاش می‌کنیم در لیگ بدرخشیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم تا سطح ما در بازی های ملی بالا برود، اما وقتی اردوها برگزار نمی‌شود انگیزه ما پایین می‌آید.


به گزارش فوتبالدخت و به نقل از ایسنا، مرحله مقدماتی رقابت‌های جام ملت‌های زنان آسیا از ۲۱ شهریور تا ۳ مهر ۱۴۰۰ با حضور ۳۰ تیم در ۶ گروه چهار تیمی و دو گروه سه تیمی به صورت متمرکز برگزار می‌شود که از هر گروه یک تیم به مرحله نهایی صعود می‌کند. مرحله نهایی نیز  از ۳۰ دی ماه تا ۱۷ بهمن ماه با حضور ۱۲ تیم برگزار می‌شود.

در این شرایط اردوهای تیم ملی زنان ایران هنوز آغاز نشده و مشخص نیست که فدراسیون چه برنامه‌ای برای آماده‌سازی ملی‌پوشان برای حضور در جام‌ملت‌ها دارد.
هاجر دباغی، ملی‌پوش فوتبال زنان در مورد مشخص نبودن برنامه تیم ملی به ایسنا گفت: لیگ تمام شده و نوبت شروع اردوهای ملی است. خانم موسوی تازه به عنوان نایب رئیس زنان فدراسیون انتخاب شده  است. در سیرجان با او دیداری داشتیم که خیلی استقبال کرد. امیدوارم اردوها به بهترین شکل برگزار شود و برای جام ملت‌ها آماده شویم. هر چند زمان کمی داریم اما اگر از همین الان شروع کنیم، بهتر از ماه آینده است. 

او در ادامه بیان کرد: هنوز گروه‌بندی مرحله مقدماتی مشخص نشده و متاسفانه دو سالی است که تیم ملی اردویی نداشته که اصلا خوب نیست. البته همه در لیگ بازی کرده‌ایم و آمادگی بدنی خوبی داریم. اگر اردوها زودتر برگزار شود و مداومت داشته باشد، می‌توانیم تا زمان مسابقات به آمادگی نسبی برسیم. 

این بازیکن در مورد تعطیلی تیم ملی فوتبال زنان گفت: در ایران پخش زنده نداریم و همه امید ما برای دیده شدن و لژیونر شدن بازی‌های ملی است. همه تلاش می‌کنیم که در لیگ بدرخشیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم تا سطح ما در بازی های ملی بالا برود، اما وقتی اردوها برگزار  نمی‌شود انگیزه ما پایین می‌آید. با این حال تمرین می‌کنیم و امیدوار به آینده هستیم که اردوهای مداومی داشته باشیم و برای کشورمان افتخارآفرینی کنیم. 

دباغی در مورد حضور برخی از بازیکنان تیم ملی در لیگ‌ دسته یک گفت: خیلی از ما از لیگ‌ دسته یک‌ پیشنهاد داشتیم اما بازی نکردیم چون لیگ‌ یک فرصتی برای کسانی است که سطح پایین‌تری دارند، یک سال تلاش کرده‌اند و می‌خواهند پا به این رقابت‌ها بگذارند. درست نیست که بازیکنان لیگ برتر در این سطح بازی کنند. بازیکنان حرفه‌ای باید الان درگیر تمرینات پیش فصل خود باشند. به نظرم حضورشان در مسابقات دسته یک اجحاف در حق کسانی است که سطح پایین‌تری دارند و تلاش می‌کنند تا به لیگ برتر وارد شوند.برچسب ها: فوتبال زنان تیم ملی فوتبال زنان هاجر دباغی


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان