کرمی: وظیفه خود را انجام دادم که منجر به پیروزی و کیلین شیت شد
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

کرمی: وظیفه خود را انجام دادم که منجر به پیروزی و کیلین شیت شد

کرمی: وظیفه خود را انجام دادم که منجر به پیروزی و کیلین شیت شد سنگربان اصفهانی تیم فوتسال زنان مس رفسنجان گفت: اشتیاق زیادی برای بازی کردن داشتم و در بازی برابر پالایش همه بچه ها در کار دفاعی و هجومی خوب کار کردند.

به گزارش فوتبالدوخت و به نقل از ایمنا، زینب کرمی  در خصوص مصدومیت خود، اظهار کرد: از اول فصل درگیر مصدومیت بودم و کشیدگی عضله پای من تبدیل به پارگی شد و با وجود مصدومیت چند هفته‌ای از مسابقات دور بودم تا این که آماده شدم و به بازی روز گذشته رسیدم.

وی در خصوص کیلین شیت برابر پالایش نفت آبادان، افزود: همه بچه‌ها در کار دفاعی و هجومی عالی کار کردند و یک دست کار کردیم. از آنجایی که چند هفته از مسابقات دور بودم، اشتیاق زیادی برای بازی کردن داشتم و من فقط وظیفه خودم را انجام دادم که منجر به یک کیلین شیت و ثبت برد برای تیم شد.

کرمی در ارتباط با شرایط فنی تیم مس ادامه داد: از ابتدای مسابقات با مشکلاتی مانند مصدومیت و ابتلاء به کرونا مواجه شدیم و همین اتفاقات باعث شد، بازی‌های مهم خود را واگذار کنیم اما به لطف خدا توانستیم یکی از بازی‌های مهم خود را پیروز شویم که با توجه به صعود دو تیم به مرحله بعد، صعود ما مشخص نیست.

سنگربان تیم مس رفسنجان در خصوص شرایط فنی لیگ امسال تصریح کرد: سطح مسابقات پایین آمده بود و تیم‌های سایپا، خراسان، ملی حفاری، مس رفسنجان، آبادان و رهیاب خوب هستند و بقیه تیم‌ها سطح پایینی دارند، اما تیم‌هایی که گفتم رقابت سنگینی داشتند و در ادامه خواهند داشت.
برچسب ها: فوتسال زنان زینب کرمی فوتسال مس رفسنجان


مطالب مشابه

پاسخ
11 دی 1348 03:30
چرا مسولین کرمان اموال معدن مس رفسنجان را غیر قانونی صرف استادیوم و باشگاه و بیمارستان در کرمان میکنند
مگر رفسنجان باید هزینه های کرمان را بدهد
و کرمان بهتر است دیگر دست نیاز به سمت رفسنجان نیاورد
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
مس رفسنجان
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان