تساوی سرد سنندج در روز شکست سنگین سپاهان
تاریخ 1399/12/03 ساعت 04:39

تساوی سرد سنندج در روز شکست سنگین سپاهان

تساوی سرد سنندج در روز شکست سنگین سپاهان هفته دوم مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال زنان امروز یکشنبه با برگزاری 2 دیدار پیگیری شد.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از فارس هفته دوم مرحله نهایی فوتبال بانوان امروز یکشنبه با برگزاری 2 دیدار پیگیری شد. در این مرحله تیم‌های شهرداری سیرجان، شهرداری بم، سپاهان و وچان کردستان حضور دارند که برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می‌کنند.

تیم‌های شهرداری بم و سیرجان هفته گذشته بازی نخست خود را با برد پشت سر گذاشتند اما در بازی امروز شهرداری سیرجان به برتری رسید و شهرداری بم متوقف شد.

در بازی امروز تیم‌های شهرداری سیرجان و سپاهان به مصاف هم رفتند. سیرجانی‌ها در همان 15 دقیقه ابتدایی مسابقه توانستند 2 بار دروازه سپاهان را باز کنند. در پایان نیمه اول شهرداری سیرجان 3 بر یک برنده به رختکن رفت اما در نیمه دوم سپاهان یکی از گل‌های خورده را جبران کرد و سیرجان هم 3 بار دروازه حریف را باز کرد تا این بازی در پایان 90 دقیقه با برتری 6 بر 2 به سود سیرجان به پایان برسد.

دیدار وچان کردستان و شهرداری بم هم در هفته دوم مرحله نهایی پیگیری شد. این بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه دوم هم گلی از دروازه‌ها عبور نکرد تا بازی بدون گل به پایان برسد.


برچسب ها: سپاهان اصفهان شهرداری سیرجان شهرداری بم وچان کردستان


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
وچان کردستانشهرداری سیرجانشهرداری بمسپاهان اصفهان
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان


اخبار و مقالات