اعظم غلامی: مدیران باشگاه تیم فوتبال زنان را فراموش کرده‌اند
تاریخ 1399/07/08 ساعت 09:02

بازیکنان، پیشنهاد دارند اما عشق به ملوان آنان را بلاتکلیف گذاشته است

اعظم غلامی: مدیران باشگاه تیم فوتبال زنان را فراموش کرده‌اند

اعظم غلامی: مدیران باشگاه تیم فوتبال زنان را فراموش کرده‌اند سرمربی تیم فوتبال زنان ملوان گفت: مدیرعامل باشکاه در خصوص تیم فوتبال زنان سکوت کرده و به نوعی این تیم را فراموش کرده‌اند. امیدوارم مسوولان ورزش استان به داد تیم ملوان برسند.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایرنا «اعظم غلامی» اظهار داشت: هنوز مسوولان باشگاه ملوان خبری از انحلال تیم به ما ندادند. در سه ماه گذشته نشستی را برگزار و اعلام کردند که می‌خواهند تیم را نسبت به فصل قبل با قدرت‌تر ببندند و از من برنامه خواستند. فهرست اسامی را اعلام کردیم اما از آن به بعد هیچ خبری نشد.

وی افزود: «افسانه اقبال» بازیکن تیم نیز عنوان کرد که باشگاه‌های دیگر به او پیشنهاد داده‌اند به همین دلیل او به مسوولان باشگاه ملوان مبلغ قرارداد خود را اعلام کرد اما آنان نپذیرفتند و حتی تلاش نکردند تا این بازیکن خوب را حفظ کنند. الان بازیکنانی هستند که از دیگر تیم‌ها پیشنهاد دارند اما عشق آنان ملوان است اما بلاتکلیف هستند و هیچکدام قرارداد جدید ندارند. این بی‌تفاوتی نسبت به تیم فوتبال زنان ملوان آزار دهنده است.

سرمربی ملوان ادامه داد: به اداره ورزش و جوانان استان و هیات فوتبال اعلام کردیم که تکلیف باشگاه را مشخص کنند. زیرا همه تیم ها یارگیری کردند و هنوز بعد از سه ماه قراردادی با بازیکنان بسته نشده و بازیکن جدید هم نگرفتند. برای همه جای سوال دارد که آیا باشگاه می‌خواهد در بخش زنان تیم‌داری کند یا خیر. سهمیه انزلی و بازیکنان بومی را به سختی نگاه داشتیم. پژمان نوری در فصل گذشته خود پیگیر کار تیم زنان بود و گفت که همه جوره حمایت می‌کند اما الان همه سکوت کرده‌اند و جلسه‌ای برای زنان تشکیل نمی‌دهند تا سیاست و موضع خود را اعلام کنند.

وی خاطرنشان کرد: فصل گذشته با پیشنهاد «مریم ایراندوست» و «پژمان نوری» سرمربیگری این تیم را برای حفظ شاکله ملوان پذیرفتم و سالها پیش به دلیل نبود برنامه برای فوتبال زنان از سرمربیگری دلزده شدم و پارسال برای جلوگیری از انحلال تیم، این سمت را قبول کردم. هر چند الان مدرس و نماینده فدراسیون فوتبال در مسابقات هستم و از فوتبال دور نیستم اما این بی برنامگی‌ها و اهمیت ندادن به فوتبال زنان دلسردم کرد. تنها چیزی که خیلی ارزش داشت شور و هیجان تماشاگران بود اما اکنون چقدر راحت ما را نادیده می‌گیرند.

غلامی با بیان اینکه تیم فوتبال زنان هیچگاه در اولویت نبوده است، خاطرنشان کرد: فدراسیون برنامه مدونی برای زنان ندارد و این موضوع آزرده خاطرم می‌کند. آنان فوتبال زنان را نادیده می‌گیرند و با این رویه زنان به پیشرفت نمی‌رسند. همواره در برنامه ریزی‌ها جزو آخرین‌ها هستیم. حداقل بابت این همه زحمتی که زنان ما در فوتبال می‌کشند باید ارزشی برای آنان قایل شوند. اکنون تیم رده های سنی۱۰ و ۱۳ سال با چه انگیزه‌ای به لیگ و تیم ملی بروند وقتی زمینه رشد فوتبال زنان مهیا نیست. اکنون دنیا به سمت برابری دستمزد زنان و مردان می‌رود اما در ایران می گویند حالا اگر پولی باقی بماند برای زنان هزینه می‌کنیم.

وی یادآور شد: آینده فوتبال زنان تاریک است و امیدوارم مسوولان فدراسیون و باشگاه خیلی جدی‌تر به فوتبال زنان نگاه کنند. در دقیقه ۹۰ نگویند که حالا یک تیمی هست و آن را ببندید تا به یک مسابقه‌ای برود. به خاطر این تنگ نظری‌ها ۱۳ سال سرمربیگری را کنار گذاشتم. از این بی برنامگی‌ها دلم شکسته است و امیدوارم مسوولان ورزش استان به داد تیم ملوان برسند و حیف است که این تیم خط بخورد.


برچسب ها: اعظم غلامی ملوان بندرانزلی


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
ملوان بندرانزلی
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان


اخبار و مقالات