هاجر دباغی: دلیل کم لطفی فدراسیون را متوجه نمی‌شوم
تاریخ 1399/06/07 ساعت 15:47

نقطه ضعف بزرگ فوتبال زنان، نبود رسانه‌ها است

هاجر دباغی: دلیل کم لطفی فدراسیون را متوجه نمی‌شوم

هاجر دباغی: دلیل کم لطفی فدراسیون را متوجه نمی‌شوم ملی‌پوش فوتبال زنان، گفت: بیش از یک‌سال است که اردو و دیداری نداشتیم و از برنامه‌های آینده هم خبر نداریم. واقعا، دلیل کم لطفی مسوولان فدراسیون فوتبال به تیم را متوجه نمی‌شوم.
به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایرنا هاجر دباغی با بیان اینکه نقطه ضعف بزرگ فوتبال زنان، نبود رسانه‌ها است؛ اظهار داشت: حضور حسین عبدی به عنوان مدیرفنی تیم‌های فوتبال زنان سبب شده بود تا دانش مربیان و سطح بازی بازیکنان افزایش یابد. این پیشرفت را در برنامه‌ تیم‌ها در لیگ برتر به صورت کامل مشاهده کردیم.
وی افزود: با توجه به شرایط نمی‌توان پیش‌بینی کرد که بازی‌های لیگ فصل آینده برگزار می‌شود یا خیر. زیرا همه دنیا راه‌های مقابله با کرونا را انجام می‌دهند و در این شرایط بازی‌ها را برگزار می‌کنند. باید مسابقات لیگ با الگوبرداری از تیم‌های اروپایی و رعایت نکات بهداشتی برگزار شود. می‌تواند شیوه برپایی لیگ به صورت منطقه‌ای یا متمرکز باشد و اگر لیگ برتر برپا نشود انگیزه از بازیکنان گرفته خواهد شد.
ملی‌پوش فوتبال زنان عنوان کرد: در فصلی که گذشت کارمان را دیر شروع کردیم و نتوانستیم به جایگاه مناسبی برسیم. اکنون از ۲ باشگاه پیشنهاد دارم اما سپاهان در اولویت است و تا یک هفته دیگر وضعیتم مشخص می‌شود.
وی در خصوص وضعیت تیم ملی فوتبال زنان گفت: یک‌سال و خورده‌ای است که تیم ملی اردو و دیداری ندارد. نمی‌توانم دلیل کم لطفی فدراسیون فوتبال را در این یکسال متوجه شوم. پس از صعود از مرحله گروهی به دور دوم مقدماتی المپیک می‌توانستیم اگر برنامه‌ریزی بهتری داشتیم به دور سوم هم صعود کنیم و متاسفانه این امر میسر نشد.
دباغی درخصوص شرایط لژیونر شدن دختران فوتبالیست گفت: وقتی دیده نمی‌شویم، پیشنهادی هم نداریم اما من تلاشم را برای لژیونر شدن انجام می‌دهم. مدیران برنامه در بخش مردان بیشتر برای لژیونر شدن کار انجام می‌دهند و در بخش زنان ورود نمی‌کردند زیرا دستمزدها پایین است. به تازگی شاهد ورود آنان در بخش زنان هستیم و امیدوارم با دید مثبتی در این زمینه فعالیت کنند.


برچسب ها: هاجر دباغی سپاهان اصفهان


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
سپاهان اصفهان
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان