اعظم غلامی: به خاطر تبریک به کاپیتان پرسپولیس به من اهانت شد
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

سیدجلال برادر همسرم است

اعظم غلامی: به خاطر تبریک به کاپیتان پرسپولیس به من اهانت شد

اعظم غلامی: به خاطر تبریک به کاپیتان پرسپولیس به من اهانت شد سرمربی تیم فوتبال زنان ملوان گفت: سیدجلال حسینی برادر همسرم است و بدلیل قهرمانی پرسپولیس در صفحه  شخصی برای او تبریک فرستادم و برخی از این مطلب سوء استفاده  و در صفحه‌های دیگر منتشر و به من اهانت کردند که ملوانی نیستم و باید از این تیم بروم.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایرنا اعظم غلامی گفت: سیدجلال حسینی با هشت قهرمانی پرافتخارترین بازیکن پرسپولیس و نیز بردار همسرم است. به همین دلیل در صفحه شخصی خود به او تبریک گفتم و نام او را تگ کردم و عنوان نکردم که چه نسبتی با او دارم اما یک نفر این مطلب را در سایت هواداران ملوان منتشر کرد. این کار سبب شد تا در مقابل ملوان قرار بگیرم و باشگاه را تحت فشار بگذارند. هواداران نمی‌دانند که چه نسبتی با حسینی دارم به همین دلیل همه عنوان کردند که این مربی پرسپولیسی است و ملوانی نیست و باید از ملوان برود.
وی افزود: سیدجلال حسینی فوتبال را از ملوان شروع کرد و با هر تیمی بوده به قهرمانی رسیده است. حال هواداران می‌گویند غلامی را قبول نداریم و باید برود. این موضوع از طریق پلیس فتا پیگیری و شکایت کردم. تمامی انزلی‌چی‌ها این پست را دیده‌اند اما دلیلش را نمی‌دانند و از من خواستند تا توضیح دهم و اکنون به شما می‌گویم. باید اخلاق‌مدار بودن را ترویج دهیم. حتی قهرمانی شهرداری بم را تبریک گفتیم. زیرا این تیم تمام تلاش خود را کرده و بهترین نتیجه را بدست آورده است.
سرمربی تیم ملوان انزلی عنوان کرد: فصل گذشته با شرایط ویژه‌ای وارد باشگاه ملوان شدم و سال‌هاست به عنوان نماینده و ناظر سازمان لیگ و فدراسیون فعالیت می‌کنم. ۱۳ سال پیش سرمربیگری را کنار گذاشتم و از آن به بعد مدرسه فوتبال داشتم و در رده پایه کار می‌کردم و با سازمان لیگ در بخش برگزاری مسابقات همکاری داشتم. چون مریم ایراندوست نمی‌خواست با ملوان کار کند، باشگاه ملوان هفته بعد از برگزاری اولین دور مسابقات لیگ به من پیشنهاد داد تا هدایت تیم را برعهده بگیرم. در واقع بازی بم را از دست دادیم و بازیکنی نمانده بود و بازیکنان قدیمی هم از تیم جدا شده بودند. به همین دلیل تیم ملوان شاکله اصلی خود را از دست داده بود.
وی ادامه داد: با حمایت مالک جدید باشگاه ملوان و همت بازیکنان بومی و جوان تیم توانستیم در این فصل هم بازی کنیم. گرچه تا هفته هجدهم لیگ برتر هفتم شدیم اما چهار بازی پیش‌رو با تیم‌هایی بود که می‌توانستیم آنان را ببریم و حداقل به رده پنجم برسیم اما با رده هفتمی لیگ را بستیم. بودن در کنار بازیکنان لذت‌بخش بود زیرا با تعصب برای پیراهن خود می‌جنگند. برای فصل جدید هم مدیرعامل باشگاه ملوان از من برنامه خواست.
غلامی عنوان کرد: هر چند شرایط برای برگزاری لیگ به دلیل کرونا سخت است اما نباید فوتبال تعطیل شود. باید در وضعیت جدید برنامه‌ریزی و بازی‌ها را برگزار کنیم. هر چند برخی از تیم‌ها از نظر امکانات ضعیف هستند زیرا حمایت نمی‌شوند چه برسد به آنکه با رعایت پروتکل در فصل آینده شرکت کنند. باشگاه‌ها تعهد کنند که اگر نمی‌توانند در لیگ شرکت نکنند. در حال حاضر تنها سرمربیان برای تیم ملوان، من یا ایراندوست هستیم. ترجیح می‌دهم مدرس فوتبال باقی بمانم. هر چند اجازه نمی‌دهیم ملوان با این قدمت به دلیل نبود سرمربی منحل شود. ما انزلی چی متعصب به ملوان هستیم تا این تیم در جایگاه واقعی خود قرار بگیرد.


برچسب ها: اعظم غلامی ملوان بندرانزلی


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
ملوان بندرانزلی
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان