لیگ فوتسال زنان از بلاتکلیفی درآمد + برنامه مسابقات
تاریخ 1399/04/14 ساعت 01:59

لیگ فوتسال زنان از بلاتکلیفی درآمد + برنامه مسابقات

لیگ فوتسال زنان از بلاتکلیفی درآمد + برنامه مسابقات سازمان لیگ پس از چهار ماه بلاتکلیفی، سوم مرداد را زمان برگزاری دیدارهای دور برگشت مرحله حذفی لیگ فوتسال زنان اعلام کرد.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایرنا سازمان لیگ فوتسال برنامه مرحله نیمه‌نهایی مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان را بعد از چهار ماه بلاتکلیفی بدلیل بحران کرونا امروز اعلام کرد.
دور برگشت مرحله حذفی سوم مرداد ساعت ۱۱ میان چهار تیم ملی حفاری، سایپا، مس رفسنجان و هیات فوتبال خراسان برگزار می‌شود.
دیدار تیم‌های ملی حفاری ایران و سایپا تهران در ورزشگاه ایثار اهواز و مس رفسنجان و هیات فوتبال خراسان در پیام نور رفسنجان برپا خواهد شد.
دور رفت مرحله حذفی لیگ فوتسال زنان سال گذشته برگزار شد که تیم سایپا بازی را به ملی حفاری برگزار کرد و تیم‌های مس رفسنجان و هیات فوتبال البرز به تساوی رسیدند و این دیدارها بدلیل بحران کرونا نیمه‌تمام باقی ماند.

پیش از این سازمان لیگ جلسه دیگری را برای تعیین تاریخ برگزاری مرحله حذفی فوتسال زنان تشکیل داد و ۱۳ تیر را زمان برپایی این مسابقات اعلام کرد اما بدلیل قرمز بودن وضعیت خوزستان و اعتراض مینا بارانی سرمربی ملی حفاری و نیلوفر اردلان سرمربی سایپا، این تاریخ هم لغو شد.
اما هفته گذشته در جلسه سازمان لیگ اخباری منتشر شد که بازی‌ها بدون اعلام قهرمان نیمه تمام باقی می‌ماند. در این میان سرمربی ملی حفاری و هیات فوتبال خراسان این خبر را تکذیب کردند و از تماس شیرین نصیری و اعلام قطعی تاریخ این مسابقات در سوم مرداد خبر دادند.


برچسب ها:


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان


اخبار و مقالات