تیم فوتبال زنان رئال مادرید رسما تشکیل شد
تاریخ 1399/04/13 ساعت 20:26

تیم فوتبال زنان رئال مادرید رسما تشکیل شد

تیم فوتبال زنان رئال مادرید رسما تشکیل شد باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه ای خرید امتیاز باشگاه سی دی تاکُن در فوتبال زنان اسپانیا را تایید کرد.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ورزش سه، باشگاه رئال مادرید رسما تایید کرد که از فصل 21-2020 لیگ فوتبال زنان اسپانیا با نام خود شروع به فعالیت خواهد کرد.

باشگاه رئال مادرید سال گذشته با پرداخت 300 هزار یورو به باشگاه سی دی تاکُن امتیاز این باشگاه را خریداری کرد ولی برای انتقال نام به یک سال زمان نیاز بود به همین دلیل فصل گذشته سی دی تاکُن با نام اصلی خود در لیگ اسپانیا حاضر شد ولی باشگاه رئال مادرید تمامی هزینه ها را بر عهده داشت و چند خرید تقریبا خوب و بزرگ را نیز انجام داد.

در نهایت شب گذشته رسما اعلام شد که فدراسیون فوتبال اسپانیا با تایید مدارک و مستندات، انتقال امتیاز را تایید کرده و از فصل بعد رئال با نام خود در لیگ حاضر خواهد بود.

تیم فوتبال زنان رئال در سه رده بزرگسالان، زیر 19 ساله ها و زیر 16 ساله ها فعالیت خواهد داشت. در فوتبال زنان اسپانیا بارسلونا قهرمان بلامنازع است و هدف اصلی رئال به چالش کشیدن قدرت آبی اناری ها در سال های پیش رو خواهد بود.


برچسب ها: رئال مادرید تیم زنان رئال مادرید


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
رئال مادرید
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان


اخبار و مقالات