داوران تست کرونا می دهند
تاریخ 1399/04/01 ساعت 09:56

داوران تست کرونا می دهند

داوران تست کرونا می دهند سازمان لیگ فوتبال با همکاری ایفمارک از تمامی کمک داوران، داوران فوتسال (آقایان و بانوان) سراسر کشور در مراکز استانی تست های کرونا را در هفته جاری بعمل خواهد آورد.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از افکارنیوز علیرضا سهرابی، رئیس دپارتمان داوران در این باره عنوان کرد: سمینار یک روزه داوران لیگ برتر با حضور ۴۶ داور فعال روز دوشنبه دوم تیر برگزار خواهد شد. این سمینار در دو بخش تئوری و عملی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

همچنین برای اینکه داوران را آماده قضاوت کنیم بعدازظهر پس از اعلام نتایج تست ها تمرینات آمادگی جسمانی آنها را انجام خواهیم داد. وی در ادامه افزود: با همکاری کمیته پزشکی و ایفمارک پیش از آغاز کلاس تئوری تست PCR از داوران لیگ برتر گرفته می شود. ضمن اینکه داوران در هتل در اتاقهای جداگانه حضور خواهند داشت. سهرابی خاطر نشان کرد: سازمان لیگ فوتبال با همکاری ایفمارک از تمامی کمک داوران، داوران فوتسال (آقایان و بانوان) سراسر کشور در مراکز استانی تست های کرونا را در هفته جاری بعمل خواهد آورد. لازم به توضیح است، داوران بازی پلی آف دور رفت لیگ برتر فوتسال پیش از مسابقه تست های مربوطه را انجام دادند.


برچسب ها: علیرضا سهرابی داوران زن داور فوتبال زنان داور فوتسال زنان


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان


اخبار و مقالات