مریم ایراندوست: فوتبال زنان بدون پخش تلویزیونی به‌جایی نمی‌رسد
تاریخ 1399/03/29 ساعت 07:42

دست کم اگر زنده پخش نمی‌کنند، پخش مرده داشته باشیم!

مریم ایراندوست: فوتبال زنان بدون پخش تلویزیونی به‌جایی نمی‌رسد

مریم ایراندوست: فوتبال زنان بدون پخش تلویزیونی به‌جایی نمی‌رسد سرمربی تیم هیات فوتبال زنان البرز گفت: مهم‌ترین ضعف فوتبال زنان در این سال‌ها نبود پخش تلویزیونی بوده و تا زمانی که تلویزیون و رسانه‌ها به آن نپردازند، حامیان مالی هم جذب این رشته نمی‌شوند و فوتبال زنان هم به جایی نمی‌رسد.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایرنا مریم ایراندوست گفت: سازمان لیگ باید خیلی زودتر تصمیم قطعی خود را در خصوص وضعیت مسابقات فوتبال زنان اعلام می‌کرد. در ۶ اسفند ماه سال گذشته به باشگاه‌ها اعلام کردند که دیدارها به دلیل کرونا به تعویق افتاده است و باید بعد از عید برگزار شود. به دلیل کرونا شرایط برگزاری مسابقات مشخص بود و همه می‌دانیم که قهرمان و نایب قهرمان فصل کدام تیم‌ها هستند.
وی افزود: اگر شرایط تیم‌ها مشخص نبود و حق تیمی ضایع می‌شد، اولین نفری بودم که می‌گفتم تا جلسات متعددی برای برگزاری ادامه مسابقات برپا شود تا در نهایت با تصمیم درست، تیم‌ها ضرر نکنند. وقتی وضعیت هر ۱۲ تیم حتی با برگزاری چهار دیدار پایانی در جدول تغییری نمی‌کند، تصمیمی برای ادامه مسابقات باقی نمی‌ماند.
ایراندوست ادامه داد: شاید تیم‌های میانه جدول یک یا ۲ درجه بالا یا پایین شوند و باز هم فرقی برای آنان ندارد بنابراین بهتر این بود که اواخر فروردین این موضوع اعلام می‌شد تا به لیگ آینده ضربه نخورد زیرا این بلاتکلیفی از نظر فنی و مدیریت به باشگاه‌ها و از نظر روحی به بازیکنان و کادر فنی آسیب می‌رساند.
سرمربی تیم هیات فوتبال البرز یادآور شد: در این سال‌ها مهم‌ترین ضعف فوتبال زنان نبود پخش تلویزیونی بوده است. دست کم اگر زنده پخش نمی‌کنند، پخش مرده داشته باشیم! تا زمانی که تلویزیون و رسانه‌ها به فوتبال زنان نپردازند، حامیان مالی هم جذب این رشته نمی‌شوند و فوتبال زنان هم به جایی نمی‌رسد. بازخورد تمامی این اتفاقات به تیم ملی می‌رسد.
وی در پاسخ به این پرسش که از باشگاهی به شما پیشنهادی داده شده است، گفت: در حال حاضر از ۲ باشگاه پیشنهاد دارم اما نمی‌توانم به آن فکر کنم. در واقع تنها چیزی که به آن فکر نمی‌کنم، پیشنهادات فوتبالی است زیرا هیچ برنامه‌ای برای فوتبال زنان نهایی شده نیست. به‌نظرم فکر کردن در این زمینه هدر دادن وقت و درگیر کردن ذهن است.
ایراندوست درباره دستمزد بازیکنان تیم هیات فوتبال البرز خاطرنشان کرد: مدت زیادی نیست که سرمربی این تیم هستم. زیاد در مسایل مالی بازیکنان دخالت نمی‌کنم و باید از سرپرست تیم و بازیکنان بپرسید اما در کل این باشگاه از نظر مدیریت و امکانات خیلی خوب است.


برچسب ها: مریم ایراندوست هیات فوتبال البرز


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان


اخبار و مقالات