دیگو کاستا گلش را به ملی پوش تیم فوتبال زنان اسپانیا تقدیم کرد
تاریخ 1399/03/26 ساعت 14:14

روحیه دادن از نوع اتلتیکویی ها!

دیگو کاستا گلش را به ملی پوش تیم فوتبال زنان اسپانیا تقدیم کرد

دیگو کاستا گلش را به ملی پوش تیم فوتبال زنان اسپانیا تقدیم کرد به گزارش فوتبالدخت دیگو کاستا مهاجم تیم فوتبال اتلتیکومادرید که در جریان دیدار تیمش مقابل بیلبائو موفق به گلزنی شد پس از این گل خوشحالی خاص و قابل تاملی کرد. کاستا پس از گلزنی به سمت نیمکت رفت و پیراهن هم باشگاهی خود یعنی ویرجینیا تورسیا ملی پوش تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا و اتلتیکو را به سمت دوربین های پخش زنده نشان داد.


ویرجینیا در روز 21 می به علت تومور مغزی مورد جراحی قرار گرفته بود. سایر بازیکنان اتلتیکو مادرید نیز سعی کردند به ویرجینا که عمل سختی را با موفقیت پشت سر گذاشته بود، روحیه بدهند و بدین ترتیب دیگو کاستا هم گلش را به او تقدیم کند.
در شبکه های اجتماعی هواداران از اقدام دیگو کاستا تشکر کرده اند و ویرجینا نیز در صفحه توئیترش تشکر خود را از مهاجم اسپانیایی - برزیلی اتلتیکو نشان داده است.


این اتفاقات در شرایطی رقم خورد که طلسم گلزنی کاستا پس از هشت ماه شکست. 
پیش از نیز تیم های فوتبال زنان و مردان اتلتیکو به برگزاری تمرینات مشترکی پرداخته بودند که تصاویر آن تا حد زیادی در شبکه های اجتماعی دست به دست شد. برای دیدن فیلم تمرین مشترک تیم های فوتبال زنان و مردان باشگاه اتلتیکو مادرید اینجا کلیک کنید.
برچسب ها: ویرجینیا تورسیا دیگو کاستا شادی گل اتلتیکو مادرید


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
اتلتیکو مادرید
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان