نصیری: منتظر مجوز وزارت ورزش برای برگزاری لیگ فوتسال زنان هستیم
تاریخ 1399/03/19 ساعت 12:11

نصیری: منتظر مجوز وزارت ورزش برای برگزاری لیگ فوتسال زنان هستیم

نصیری: منتظر مجوز وزارت ورزش برای برگزاری لیگ فوتسال زنان هستیم به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایرنا مسوول برگزاری رقابت‌های لیگ فوتسال زنان گفت: پیش‌بینی ما این است که تا اواخر تیرماه رقابت‌های پلی‌آف فوتسال را برگزار کنیم اما باید منتظر مجوز وزارت ورزش و جوانان برای برپایی این مسابقات باشیم.

شیرین نصیری روز دوشنبه اظهارداشت: پس از نشست هم‌اندیشی که در خصوص برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتسال زنان روز گذشته تشکیل شد، نامه‌ای را به وزارت ورزش ارسال و خواستار کسب مجوزهای لازم شدیم.

وی ادامه داد: به دلیل شیوع ویروس کرونا با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا، مسابقات برگزار نشد. اکنون با اعلام ستاد مبارزه با کرونا و طبق نامه ارسال شده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تیم‌ها می‌توانند از ۱۷ خردادماه تمرینات خود را آغاز کنند و نخستین مسابقه نیز روز ۱۳ تیرماه انجام خواهد شد.
مسوول برگزاری مسابقات فوتسال زنان افزود: منتظر پاسخ وزارت ورزش و جوانان هستیم تا کلیه مسابقات دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی و همچنین دیدارهای رده سنی و فینال مسابقات را آغاز کنیم. در واقع پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان تیر ماه رقابت‌های باقی‌مانده را برگزار کرده و پانزدهمین دوره از بازی‌های لیگ فوتسال نیز به اتمام برسد.
سازمان لیگ فوتسال دیروز پیرو جلسه هم‌اندیشی برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور در فصل ۹۸-۹۹ در بخش زنان اعلام کرد که مسابقات دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی و دیدارهای رده سنی و فینال مسابقات پس از اخذ مجوزهای لازم از سوی معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان به شرط انجام کلیه پروتکل‌های اعلام شده انجام شود.

تیم‌های سایپا تهران، هیات فوتبال خراسان رضوی، شرکت ملی حفاری ایران و مس رفسنجان باشگاه‌های حاضر در مرحله نیمه‌نهایی پلی‍آف پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور هستند.
برچسب ها: وزارت ورزش و جوانان شیرین نصیری


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان


اخبار و مقالات