محمودی: برای بازی با شهرداری بم برنامه داریم
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

در هر بازی از داوری لطمه می‌خوریم

محمودی: برای بازی با شهرداری بم برنامه داریم

محمودی: برای بازی با شهرداری بم برنامه داریم سرمربی تیم فوتبال زنان ذوب‌آهن گفت: تا پایان لیگ فرصت زیاد است، می‌توانیم در نیم‌فصل با تقویت تیم نتایج را جبران کنیم.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از خبرگزاری فارس بیان محمودی سرمربی تیم فوتبال زنان ذوب‌آهن درباره تساوی تیمش مقابل راه‌یاب در هفته نهم لیگ برتر، اظهار داشت: تیم ما در این دیدار فوق‌العاده بازی کرد. موقعیت‌های زیادی داشتیم که از دست رفت. در نیمه اول دقیقه 40 یکی از بازیکنان ما اخراج شد اما نمی‌دانم به چه دلیل به همین دلیل 10 نفره کار را دنبال کردیم.

وی افزود: در نیمه دوم توانستیم گل اول را به ثمر برسانیم اما به دلیل درگیری ایجاد شده یکی دیگر از بازیکنان ما اخراج شد. ما در ادامه کار را 9 نفره و حریف 10 نفره ادامه دادیم اما با این شرایط باز هم بازیکنان ما باغیرت بازی کردند و توانستند یک امتیاز از راه‌یاب که تیم خوب با بازیکنانی ملی‌پوش دارد، بگیرند.

سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که شما می‌توانستید با برتری در این دیدار در جدول صعود کنید اما این فرصت را از دست دادید، عنوان کرد: در این دیدار 9 نفره بودن به ما ضربه زد.ما بازیکنان کنار و وسط را از دست دادیم اما با این وجود بازیکنان ما حمله می‌کردند. فعلا تا پایان لیگ زیاد مانده و ما هم در نظر داریم در نیم فصل 2 بازیکن بگیریم و تیم را تقویت کنیم تا این نتایج جبران شود.

محمودی درباره تیم راه‌یاب، خاطرنشان کرد: من سال گذشته مربی این تیم بودم و از بازیکنانی که قبلا با من بازی می‌کردند شناخت داشتم.آنها را خوب آنالیز کرده بودیم. راه‌یاب تیم خوبی است و من برای آنها احترام قائلم اما باز هم می‌گویم بازیکنان من خوب بازی کردند.

وی در پاسخ به این سوال که داوری در این بازی چطور بود، تصریح کرد: هر چه اعتراض می‌کنیم فایده‌ای ندارد. در بازی با راه‌یاب یکی از بازیکنان ما بی‌دلیل اخراج شد و داور حتی به او تذکر نداد بلکه مستقیم او را اخراج کرد اما درباره بازیکن دیگر قبول دارم که باید اخراج می‌شد. ما در هر بازی از داوری لطمه می‌خوریم.

سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه به جز شهرداری بم که با اختلاف در صدر است، تیم‌های دیگر جدول از جمله سپاهان، ذوب‌آهن، سیرجان، ملوان و راه‌یاب با فاصله کمی بازی‌ها را دنبال می‌کنند، عنوان کرد: امسال 6-7 تیم فوق‌العاده می‌جنگند. ما هنوز با شهرداری بم بازی نکرده‌ایم و برای این تیم برنامه داریم. نمی‌خواهیم مقابل این تیم و حریفان دیگر کم بیاوریم. امیدواریم با نتایج خوب رتبه خوبی در جدول کسب کنیم.

برچسب ها: بیان محمودی ذوب آهن اصفهان شهرداری بم


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
ذوب آهن اصفهان
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان