هند میزبان مرحله نهایی مسابقات فوتبال زنان آسیا ۲۰۲۲ شد
تاریخ 1398/12/01 ساعت 10:07

صوفی زاده:

هند میزبان مرحله نهایی مسابقات فوتبال زنان آسیا ۲۰۲۲ شد

هند میزبان مرحله نهایی مسابقات فوتبال زنان آسیا ۲۰۲۲ شد نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال و عضو کمیته بانوان AFC در خصوص برگزاری دومین جلسه کمیته بانوان کنفدراسیون فوتبال آسیا توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از مهر، لیلا صوفی زاده پس از برگزاری دومین جلسه کمیته بانوان کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: دومین جلسه کمیته بانوان AFC با حضور ویندزور جان و اعضای این کمیته درباره موضوعات مربوط به مسابقات بانوان در کوالالامپور مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد.

وی در ادامه بیان کرد: یکی از مسائل مهمی که در این جلسه تصویب شد، افزایش تعداد تیم های بانوان در حضور در مسابقات مرحله نهایی آسیا که از هشت تیم به ۱۲ تیم افزایش یافت. همچنین کشور هند به عنوان میزبان مرحله نهایی مسابقات آسیا انتخاب شد.

عضو کمیته بانوان کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه اضافه کرد: از مهمترین دلایل انتخاب هند می توان به شرایط اقتصادی و تجربه موفق هند در برگزاری فینال مسابقات بزرگسال، جوانان و همچنین میزبانی این کشور برای مسابقات جام جهانی زیر ۱۷ سال بانوان ۲۰۲۰ اشاره کرد.

صوفی زاده در پایان اظهار داشت: در این جلسه زمان برگزاری مرحله نهایی مسابقات فوتبال زنان آسیا مشخص شد و مقرر شد این رقابتها با حضور ۱۲ تیم از ۲۸ اکتبر لغایت ۱۳ نوامبر ۲۰۲۲ به میزبانی هند برگزار شد که تا مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر یک هفته فرصت هست و معتقدم این زمان فرصت مناسبی برای دعوت و حضور مقامات فوتبال جهت دیدار این بازیهاست است.

برچسب ها: لیلا صوفی‌زاده


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان


اخبار و مقالات