بهجت ایوب زاده: مسئولان نفت و گاز بوشهر ازتنها نماینده لیگ برتر بانوان حمایت کنند
تاریخ 1398/09/25 ساعت 11:28

بهجت ایوب زاده: مسئولان نفت و گاز بوشهر ازتنها نماینده لیگ برتر بانوان حمایت کنند

بهجت ایوب زاده: مسئولان نفت و گاز بوشهر ازتنها نماینده لیگ برتر بانوان حمایت کنند سرمربی تیم فوتبال زنان نماینده بوشهر از مسئولان شهرش خواستار حمایت از تنها تیم لیگ برتری زنان شد.
به گزارش فوتبالدخت به نقل از خبرگزاری مهر بهجت ایوب زاده در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت و شرایط تیمش در رقابت های لیگ برتر گفت: از ابتدا قرار نبود در مسابقات شرکت کنیم اما در دقایق پایانی، اسپانسر اعلام آمادگی کرد. قرار بر این بود اسپانسر هزینه‌های تیم را پرداخت کند و ما فقط بازیکنان را جذب کنیم. به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم بازیکنان خوبی به خدمت بگیریم چرا که آنان همه قرارداد بسته بودند و ما از بازیکنان بومی استفاده کردیم. تنها یک بازیکنان تبریزی داریم که او نیز از قبل برای حضور در تیم اعلام آمادگی کرده بود.
سرمربی تیم فوتبال زنان نماینده بوشهر گفت: پس از آغاز مسابقات علاوه بر اینکه بازیکنان خوبی نتوانستیم جذب کنیم مربیان تیم نیز بنا به دلایل شخصی کنار کشیدند و در حال حاضر تیم نه مربی و نه تدارکات دارد.
ایوب زاده درباره انصراف تیمش در بازی مقابل شهرداری سیرجان نیز گفت: تیم ملی درگیر مسابقات بود به همین دلیل دو هفته از رقابت‌های لیگ تعطیل شد. پس از آن ما در بوشهر میزبان تیم آویسا بودیم پس از آن باید خود را مهیای بازی مقابل شهرداری سیرجان می کردیم اما به دلیل نبودن زمان کافی نتوانستیم ریکاوری و در این بازی حاضر شویم.
وی تاکید کرد: ابتدا از همان بازی اول هزینه‌ای برای تیم پرداخت نکرد. قرار بر این بود تا ما فاکتور هزینه‌ها را به اسپانسر تحویل دهیم و سپس او پرداخت کند. به همین دلیل من از جیب هزینه کردم اما متاسفانه اسپانسر، خود را کنار کشید. در حال حاضر هیئت فوتبال پشتوانه تیم ما است و نمی‌توانیم اسپانسر را پیدا کنیم. هر بار که به دفتر آنها مراجعه می کنیم با در بسته مواجه می شویم.
سرمربی تیم فوتبال نماینده بوشهر افزود: دوست داریم مسابقات را ادامه دهیم اگر بتوانیم در نیم فصل چند بازیکن جذب کنیم تا بتوانیم وضعیت خود در جدول رده بندی را بهبود بخشیم و سهمیه لیگ را از دست ندهیم اگر بازیکن خوب بتوانیم به خدمت بگیریم می توانیم برای بقا در لیگ امیدوار باشیم و نتایج خوبی کسب کنیم.
ایوب زاده ادامه داد: اگر قرار بر این است لیگ زنان را همانند لیگ آقایان برگزار کنند باید شرایط یکسان باشد. چطور در مسابقات آقایان ۱۶ تیم می‌تواند حضور داشته باشد؟ چرا این اتفاق در لیگ بانون رخ ندهد؟ شهر من می تواند این تیم را حفظ کند. با پتانسیل نفت و گازی که بوشهر دارد چرا از این تیم حمایت نمی‌شود، آن هم تنها تیم لیگ برتری زنان. قبلا ما تنها تیم خطه جنوب بودیم اما امسال با اضافه شدن آویسای خوزستان، دو نماینده از خطه جنوب در مسابقات لیگ حضور دارد. چرا حمایت نمی کند؟
وی افزود: به خاطر تیم ملی نباید کیفیت مسابقات لیگ را کاهش داد. اگر صدای من به گوش مسئولان گاز و نفت بوشهر می رسد این تقاضا را دارم که از تنها تیم لیگ برتری زنان شهر حمایت کند و ما را از یاد نبرد. اگر از این تیم حمایت شود نتایج خوبی کسب خواهیم کرد. زمانی که پول نباشد نمی توانیم بازیکنان خوبی در اختیار بگیریم.
در پایان هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال زنان، تیم نماینده بوشهر بدون پیروزی و ۹ شکست در رده دوازهم جدول رده بندی قرار دارد.


برچسب ها: پارس جنوبی بوشهر بهجت ایوب زاده


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان