فرشته کریمی از سایپا جدا شد
تاریخ 1398/09/23 ساعت 20:25

سهرابی به سایپا پیوست؛

فرشته کریمی از سایپا جدا شد

فرشته کریمی از سایپا جدا شد کاپیتان سابق تیم ملی پس از جدایی از تیم فوتسال زنان سایپا گفت: برای سایپا آرزوی موفقیت دارم.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از خبرگزاری مهر، فرشته کریمی کاپیتان تیم فوتسال زنان سایپا گفت: سایپا امسال تیم یک دست و جوانی دارد که بعضی از بازیکنانش برای اولین بار است که در لیگ برتر حضور دارند.
فرشته کریمی که با رضایت خود از تیم فوتسال زنان سایپا جدا شد ضمن بیان مطلب فوق به روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا گفت: با توجه به وضعیت آسیب دیدگی و طی کردن دوران نقاهت تصمیم گرفتم از تیم سایپا جدا شوم تا این تیم که موفقیت آن برایم خیلی حائز اهمیت است، برای حضور پرقدرت در نیم فصل دوم مسابقات بازیکن جدیدی جذب کند.
وی در خصوص وضعیت آسیب دیدگی خود گفت: در هفته ششم مسابقات لیگ و در مصاف مقابل رهیاب گستر از ناحیه زانو مصدوم شدم. البته خوشبختانه اکنون در دوران نقاهت به سر می برم و طبق نظر پزشکان چند هفته آینده کم کم می توانم تمرینات سبک و بدنسازی را از سر بگیرم.
فرشته کریمی افزود: از باشگاه سایپا بابت سرعت در پیگیری درمانم و موضوعات و موارد مربوط به عمل جراحی ام تشکر می کنم.
وی اضافه کرد: باشگاه در این مدت در کنارم بود و هماهنگی های خوبی برای عمل جراحی ام انجام داد.
کریمی در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان این تیم از انگیزه بسیار بالایی برخوردار هستند و خوشبختانه توانستند در نیم فصل قهرمانی لیگ برتر را به خود اختصاص دهند. امیدوارم این تیم در نیم فصل دوم نیز همچنان موفق باشد و در ادامه لیگ نیز خبرهای خوشی از نتایج سایپا در لیگ برتر به گوشمان برسد.
گفتنی است فاطمه سهرابی با عقد قرارداد رسمی با سایپا جایگزین فرشته کریمی در تیم فوتسال زنان سایپا شد.

برچسب ها: فرشته کریمی سایپا تهران


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
سایپا تهران
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان