قوانین عجیب تیم بانوان رئال مادرید
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

قوانین عجیب تیم بانوان رئال مادرید

قوانین عجیب تیم بانوان رئال مادرید رئال مادرید پس از سال ها بالاخره تصمیم گرفت در فوتبال زنان تیمداری کند و از امسال در لیگ فوتبال زنان اسپانیا حضور دارد.
قوانین عجیب رئال مادرید برای تیم زنانبه گزارش خبرداغ ، سران رئال مادرید با خرید امتیاز تیم سی دی تاکن رسما فعالیت خود در فوتبال زنان را شروع کردند. با این حال تصمیم بر این شد که امسال سی دی تاکن با نام خودش در رقابت ها حاضر باشد اما هزینه هایی این تیم توسط رئال تامین شود. رئال چندین ستاره فوتبال زنان را نیز برای تقویت سی دی تاکن به خدمت گرفت و از فصل بعد این تیم رسما با نام رئال در رقابت ها حاضر خواهد بود.

شروع رئال در لیگ زنان خوب نبوده است. پس از شکست 9-0 از بارسا و با گذشت هشت هفته از رقابت ها، این تیم با یک برد، دو تساوی و 5 شکست در رده 15 جدول 16 تیمی لیگ ایبردرولا قرار دارد. بازی اخیر این تیم برابر رئال بتیس بود که با تساوی 1-1 خاتمه یافت.

نکته عجیب اینکه پس از گذشت 8 هفته، رئال مادرید از حضور رسانه ها در بازی های سی دی تاکن جلوگیری کرده است و در این تیم همه چیز در یک سکوت خبری سپری می شود. به ندرت می توان اطلاعات درستی از این تیم به دست آورد و زمانی که این تیم در والدبباس میزبان است، هواداران تیم های رقیب حق ورود به ورزشگاه را ندارند. در واقع تنها اعضای رسمی رئال، اعضای خانواده بازیکنان یا کسانی که دعوت نامه رسمی دارند، می توانند بازی سی دی تاکن را از نزدیک نظاره گر باشند. اتفاقی که در مورد تیم های دیگر شاهدش نیستیم.

قوانین عجیب باشگاه رئال مادرید مورد اعتراض دیگر تیم ها قرار گرفته و مشخص نیست که تا چه زمانی این قانون سکوت بر تیم زنان رئال حاکم خواهد بود.


برچسب ها: رئال مادرید


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان