اعتراض داوران زن و عدم قضاوت در دیدارهای هفته سوم
تاریخ 1398/08/01 ساعت 08:50

در کلاس پیش فصل داوران اتفاق افتاد

اعتراض داوران زن و عدم قضاوت در دیدارهای هفته سوم

اعتراض داوران زن و عدم قضاوت در دیدارهای هفته سوم به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایرنا «سرور ساعدی» داور فوتبال زنان اظهار داشت: قرار بود فدراسیون تا پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان کل حساب‌های داوران را تسویه کند اما این اتفاق رخ نداد. بنابراین من در کنار پنج داور دیگر تصمیم گرفتیم تا برای دریافت مطالبات خود در کلاس داوری اعتراض کنیم.

وی افزود: ۲۲ هفته داوری کردیم و باید ۲۲ هفته حق قضاوت ما را پرداخت کنند اما یک فصل از لیگ برتر فوتبال زنان گذشته و هنوز مطالبات ما پرداخت نشده است.

داور فوتبال زنان در پاسخ به این پرسش که فدراسیون فوتبال اعلام کرده است که در صورت ادامه اعتراضات داوران، با ای اف سی و فیفا نامه نگاری کرده و نام این داوران را از لیست بین المللی سال ۲۰۲۰ خارج خواهند کرد، گفت: فکر نمی‌کنم که فدراسیون این کار را انجام دهد و از این موضوع اطلاع ندارم و به صورت رسمی به ما چیزی در این زمینه گفته نشده است. شاید من نمی‌دانم و داوران دیگر در جریان این موضوع باشند.

وی ادامه داد: فدراسیون گفته است که به دنبال مطالبات داوران است و تا جایی که خبر دارم سازمان لیگ باید این مطالبات را به ما پرداخت کند. کوتاهی از سازمان لیگ است و «شیرین نصیری» نماینده فدراسیون قول داد که تا آخر مهر و در نهایت هفته اول آبان این مطالبات پرداخت خواهد شد.

۶ داور بین المللی فوتبال زنان ایران به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان تصمیم گرفتند تا در هفته سوم از رقابت‌های لیگ فوتبال زنان قضاوت نکنند. آنان در کلاس‌های پیش فصل امسال به «عنایت الله ممبینی» رییس کمیته داوران درخواست دادند که تا پیش از آغاز فصل جدید با آنها تسویه حساب شود.

کمیته داوران به داوران قول داد که تا پایان مهرماه مطالبات معوقه آنان را پرداخت کند اما این اتفاق رخ نداد.اعتراض داوران زن و عدم قضاوت در دیدارهای هفته سوم

برچسب ها: سرور ساعدی داوران زن


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان