حضور تیم آویسا در لیگ برتر فوتبال بانوان در هاله ای از ابهام
تاریخ 1398/06/24 ساعت 19:32

شوک بزرگ به دختران خوزستانی

حضور تیم آویسا در لیگ برتر فوتبال بانوان در هاله ای از ابهام

حضور تیم آویسا در لیگ برتر فوتبال بانوان در هاله ای از ابهام در حالی که دو روز تا مراسم قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان کشور باقی مانده است، حضور تیم آویسا خوزستان در لیگ برتر در هاله ابهام است.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایسنا مدتی پیش تیم فوتبال زنان آویسا در لیگ دسته یک کشور با شکست تمامی حریفان موفق شد جام قهرمانی را بالای سر ببرد و نماینده خوزستان در لیگ برتر کشور باشد.

اما در حالی که تنها دو روز تا برگزاری مراسم قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر کشور باقی مانده است، شنیده می شود که این تیم به دلیل برخی از مشکلات و عدم حمایت لازم از سوی مسوولان استانی قصد حضور در لیگ برتر را ندارد؛ خبری تلخ برای دختران خوزستانی که تصور می کردند بار دیگر می توانند توانمندی خود را در سطح اول لیگ حرفه ای کشور نیز به همگان نشان دهند.

باتوجه به این که زمان زیادی تا برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ باقی نمانده است، انتظار می رود که مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و استاندار که همیشه از نگاه ویژه به ورزش زنان خوزستان صحبت کرده اند، پای کار بوده تا دختران خوزستانی بتوانند همراه با تیم آویسا در لیگ برتر شرکت کنند.

مسوولان استان باید تا دیر نشده است به فکر آویسا خوزستان باشند و نگذارند زمان از دست برود. نباید برای حمایت از دختران پرتلاش خوزستانی که در لیگ یک کشور با جان و دل کار کردند تا افتخاری دیگر در کارنامه ورزش استان ثبت شود، دست روی دست گذاشت. نوش دارو پس از مرگ سهراب نباشیم.
برچسب ها: آویسا خوزستان انحلال


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
آویسا خوزستان
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان


اخبار و مقالات