شهرداری بم؛ قهرمان مقتدر فوتبال بانوان ایران
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

شهرداری بم؛ قهرمان مقتدر فوتبال بانوان ایران

شهرداری بم؛ قهرمان مقتدر فوتبال بانوان ایران پس از برگزاری هفته بیستم بازیهای لیگ برتر زنان تیم شهرداری بم موفق شد با برتری مقابل حریف خود، عنوان قهرمانی لیگ برتر را دو هفته پیش از پایان مسابقات از آن خود کند.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ورزش سه، از بازی‌های هفته بیستم لیگ برتر شب گذشته یکی از بازی ها در نهایت قهرمان این دوره از رقابت ها را مشخص کرد و به این ترتیب تیم شهرداری بم با کسب پیروزی پرگل مقابل حریف ارومیه‌ای موفق شد دو هفته پیش از پایان بازی ها خود را به عنوان قهرمانی لیگ برتر زنان برساند.

آنها در بازی امشب توانستند برابر تیم همیاری به میدان بروند و در نهایت با ۷ گل به پیروزی برسند و پنجاه و هشتمین امتیاز خود را در لیگ برتر امسال به ثبت برسانند و در نهایت عنوان قهرمانی را از آن خود کنند، عنوانی که امسال برای ششمین بار نصیب این تیم کرمانی شده است.

نکته جالب توجه درباره قهرمانی بمی ها در رقابت‌های امسال اینکه آنها توانستند با عملکرد حیرت انگیز خود رکوردهای بسیاری را در تاریخ لیگ برتر زنان به نام خود بزنند که از آن جمله می‌توان به ۱۰۸ گل زده در ۲۰ دیداری که این تیم به انجام رسانده اشاره کرد که آنها را به عنوان قدرتمندترین خط هجومی بین تیم‌های زنان معرفی کرد و در سوی دیگر دریافت تنها ۶ گل تا پایان بازی های هفته بیستم باعث شد تا بهترین خط دفاعی نیز برای بمی ها باشد.

شهرداری بم در حالی در رقابت‌های امسال لیگ برتر به میدان رفت که در ۱۹ بازی موفق به کسب پیروزی شد و یکی از دیدارهای این تیم با تساوی به پایان رسیده است و به این ترتیب می توان گفت آنها تاکنون تنها دو امتیاز را از دست دادند تا در نهایت با کمبود دو بازی پایانی با ۵۸ امتیاز عنوان قهرمانی خود را به ثبت برسانند.

نزدیک ترین تیم به شهرداری بم، تیم شهرداری سیرجان است که تاکنون با ۵۱ امتیاز در رده دوم جدول لیگ برتر زنان قرار دارد. البته با توجه به دو بازی پایانی در صورتی که بتوانند یک امتیاز به دست بیاورند یه عنوان نایب قهرمان لیگ امسال معرفی می شوند.


برچسب ها: شهرداری بم


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان