بازی سختی مقابل ملوان داریم/ انتظارم از تیم بیشتر بود
تاریخ 1397/10/18 ساعت 11:10

سرمربی تیم زنان همیاری:

بازی سختی مقابل ملوان داریم/ انتظارم از تیم بیشتر بود

بازی سختی مقابل ملوان داریم/ انتظارم از تیم بیشتر بود سرمربی تیم فوتبال زنان همیاری آذربایجان غربی گفت: با توجه به حضور بازیکنان درجه یک در سایر تیم ها سطح کیفی رقابت‌ها افزایش یافته است.

به گزارش "فوتبالدخت" به نقل از مهر، در پایان هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال زنان، تیم همیاری آذربایجان غربی با هدایت مژگان مدائم زاده با کسب دو پیروزی در مکان هشتم جدول رده بندی قرار دارد. شاگردان مدائم زاده این هفته بازی سختی مقابل تیم ملوان انزلی در پیش خواهند داشت.

سرمربی تیم فوتبال زنان همیاری آذربایجان غربی درباره سطح کیفی رقابت‌ها تا پایان هفته پنجم گفت: سطح مسابقات فصل جاری در مقایسه با سال های گذشته بسیار تغییر کرده است و روند رو به رشدی را در رقابت‌ها شاهد هستیم. بازیکنان درجه یک در سایر تیم ها پخش شده اند و همین به افزایش سطح کیفی لیگ کمک کرده است. برخلاف دوره های گذشته که پیش بینی قهرمان کار آسانی بود اما در این فصل نمی توان این کار را انجام داد و تا زمانی که تیم ها در مستطیل سبز قرار نگرفته باشند تکلیف تیم پیروز مشخص نیست.

مژگان مدائم زاده در ادامه درباره نتایج کسب شده تیمش گفت: انتظارم پیش از این بود اما شرایطی اتفاق افتاد که در کسب نتایج بی تاثیر نبود. در بازی مقابل سیرجان به دلیل تنش زیاد بازی، بسیاری از بازیکنان مصدوم شدند. داوری نیز در نتیجه تاثیر گذار بود. البته نمی‌گویم اشتباهات داوری عمدی بوده است اما در نتایج ما تاثیر داشت و همین باعث بی انگیزگی بازیکنان شد. در بازی مقابل سپاهان نیز دو تن از بهترین بازیکنان خود را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار نداشتیم.

وی تاکید کرد: قرعه کشی مسابقات طوری بود که چند بازی سخت پشت سر هم داشتیم و سپس یک بازی آسان. برگزاری چند دیدار دشوار و همچنین بُعد مسافت نیز باعث شد تا ریکاوری خوبی نداشته باشیم. این هفته نیز یک دیدار سخت مقابل تیم ملوان انزلی خواهیم داشت. بازی بسیار خوبی خواهد شد و هر تیمی که نکات فنی را به خوبی در زمین اجرا کند پیروز می شود.

برچسب ها: همیاری آذربایجان غربی مژگان مدائم زاده سرمربی تیم همیاری آذربایجان غربی همیاری ارومیه


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
همیاری ارومیه
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان