سارا قمی: عزم خود را جزم کرده ایم تا برابرچین تایپه موفق باشیم
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

مرحله دوم انتخابی مسابقات المپیک 2020 زنان- قطر

سارا قمی: عزم خود را جزم کرده ایم تا برابرچین تایپه موفق باشیم

سارا قمی: عزم خود را جزم کرده ایم تا برابرچین تایپه موفق باشیم کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان گفت: با پیروزی برابر چین تایپه تمام هدفمان این است که از گروه خود صعود کنیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، سارا قمی، کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان درباره دیدار شب گذشته برابر فلسطین گفت:بازی مقابل فلسطین را پیش بینی می کردیم که ببریم اما نه با این اختلاف زیاد. خوشبختانه فلسطین بازی قوی و خوبی را از خود به نمایش گذاشت و تا دقیقه آخر برای به ثمر رساندن گل جنگید اما ما مصمم بودیم که هیچ گلی دریافت نکنیم.

وی در ادامه بیان کرد: تیم فلسطین در بازی با چین تایپه تمام توانش را گذاشته بود و در مقابل ما اندکی خسته به نظر می رسید اما تا دقیقه 94 پا به پای ما دوندگی داشت و یک یا دو موقعیت گل داشت که با مهار خوب دروازبان ما مواجه شد.

قمی ادامه داد: در بازی اول بچه ها نتواستند علیرغم هماهنگی و تلاشی که کردند به گل برسند و از موقعیتیشان به خوبی استفاده کنند ما تمام هدفمان این بود که در هر بازی پیروز باشیم . برای جبران عدم کسب نتیجه در دیدار اول، در مقابل فلسطین موقعیت هایمان به گل نشست و با غیرت و همبستگی توانستیم پیروز شویم.

وی در پایان درباره چین تایپه گفت: مسابقه برابر چین تایپه حساس است اما ما عزم خود را جزم کردیم تا دست پر از بازی بیرون بیاییم و تیم خوبی است و با توجه به دو نتیجه ای که گرفته است نسبت به دو تیم دیگر حریف اصلی ما در این تورنمنت است و امیدوارم نتیجه مطلوب را در این بازی بگیریم و از گروه خود صعود کنیم.

برچسب ها:


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان