زهرا قنبری: تمرینات فشرده ای را در تهران پشت سر گذاشتیم
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

حق هیچ اشتباهی را نداریم

زهرا قنبری: تمرینات فشرده ای را در تهران پشت سر گذاشتیم

زهرا قنبری: تمرینات فشرده ای را در تهران پشت سر گذاشتیم کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان درباره دیدار مقابل فلسطین گفت: باید با هوشیاری و دقت بالا به مصاف فلسطین برویم و معتقدم حق هیچ اشتباهی را در این دیدار نداریم.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، زهرا قنبری، کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان گفت:در بازی برابر فیلیپین از لحاظ جسمانی کم نیاوردیم. عملکرد خوبی داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم توپهایی را که به سمت دروازه حریف می زدیم، به گل تبدیل کنیم.

وی گفت: تمرین شب گذشته نیز ریکاوری خوبی بود و به شرایط خوبی باز گشتیم. کادر فنی جلسات فنی و برنامه های دقیقی را در تمرینات برایمان در نظر گرفته اند و ما کاملا آماده دیدار برابر فلسطین هستیم.

هافبک نفوذی تیم ملی فوتبال در ادامه بیان کرد: برای بازی مقابل فلسطین نیز آماده هستیم. این تیم نیز برای پیروزی می آید و با انگیزه برابر ما به رقابت می پردازد. ما باید قوی تر از بازی با فیلیپین بازی کنیم و حق اشتباهی نداریم و هر موقعیتی که داریم باید به بهترین نحو از آن استفاده کنیم تا جبران نتیجه بازی قبل را کنیم.ما تمرینات فشرده ای را در تهران پشت سر گذاشته ایم امیدوارم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

زهرا قنبری: تمرینات فشرده ای را در تهران پشت سر گذاشتیم

برچسب ها: زهرا قنبری


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان