شرمین رحمتی سرمربی راه یاب ملل مریوان شد
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

مدیرعامل باشگاه راه یاب ملل:

شرمین رحمتی سرمربی راه یاب ملل مریوان شد

شرمین رحمتی سرمربی راه یاب ملل مریوان شد مدیر عامل باشگاه راه یاب ملل از جداشدن شادی مهینی از این تیم خبرداد و گفت: شرمین رحمتی در نیم فصل دوم رقابت ها سرمربیگری راه یاب ملل را در لیگ برتر فوتبال زنان برعهده خواهد داشت.

به گزارش فوتبالدخت خبات بیگلر از انتخاب شرمین رحمتی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال زنان راه یاب ملل مریوان خبر داد.

مدیر عامل باشگاه راه یاب ملل با بیان اینکه راشین حمیدی، فاطمه صادقی و اوین روشن نیز به عنوان کمک مربی در تیم حضور خواهند داشت، عنوان کرد: تیم فوتبال راه یاب ملل با این کادر بومی تا پایان فصل در رقابت ها حاضر خواهد شد.

بیگلر دلیل جدایی مربی اسبق این تیم را توافقی عنوان کرد و گفت: فشار کاری شادی مهینی در تیم ملی باعث عدم تمرکز در تیم باشگاهی وی شده بود.

مدیر عامل باشگاه راه یاب ملل اظهار داشت: هیات مدیره باشگاه با احترام به تیم ملی و این مربی خوب کشورمان تصمیم گرفت که شادی مهینی فعالیت خود با راه یاب ملل را به اتمام برساند و تفکر خود را روی تیم ملی متمرکز کند.

وی در مورد نتایجی که تیم راه یاب ملل در نیم فصل مسابقات لیگ برتر فوتبال کسب کرد، گفت: این تیم سال گذشته مقام سوم را کسب کرد و امسال با اندکی تقویت به عنوان یکی از مدعیان عنوان قهرمانی در لیگ برتر شرکت کردیم.

بیگلر با بیان اینکه راه یاب ملل سال گذشته تنها دو یا سه رقیب اصلی در لیگ داشت، گفت: سطح کیفی تیم ها در فصل جاری مسابقات لیگ برتر زنان بسیار بالا رفته است و در فصل جدید راه یاب ملل رقبای زیادی در جدول دارد که اختلاف امتیاز تیم های دوم تا ششم گواه این موضوع را می دهد.

وی افزود: یکی از دلایلی که باعث شد تیم در نیم فصل اول نتایج مورد نظر باشگاه را کسب نکند، عدم حمایت هواداران در مریوان بود زیرا باشگاه انتظار داشت مانند تیم والیبال از تیم فوتبال نیز حمایت شود که این مهم صورت نگرفت.

مدیر عامل باشگاه راه یاب ملل یکی دیگر از دلایل عدم نتیجه مناسب تیم در نیم فصل اول را ناهماهنگی سرمربی با بازیکنان عنوان کرد و گفت: عدم حضور سرمربی تیم در تمرینات و توجه به تیم ملی باعث شده بود که وی شناخت کافی از بازیکنان نداشته باشد.

وی از مصدوم بودن سه بازیکن تیم خبرداد و اظهار داشت: در این فصل به دنبال ارتقا جایگاه گذشته خود در جدول و کسب عنوان نایب قهرمانی هستیم.

بیگلر افزود: درصوتی که بازیکنان مصدوم تیم توان ادامه مسابقات را نداشته باشند تا 19 اسفند ماه امکان نقل انتقال بازیکن برای نیم فصل دوم وجود دارد و تمام تلاش خود برای کسب عنوان نایب قهرمانی در فصل جدید را به کار خواهیم گرفت.

شرمین رحمتی سرمربی راه یاب ملل مریوان شد


برچسب ها: شادی مهینی شرمین رحمتی خبات بیگلر راهیاب ملل مریوان


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
راهیاب ملل مریوان
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان