سپاهان ۴ _نماینده البرز یک/نقش جهان شاهد گلباران دختران طلایی
تاریخ 1348/10/11 ساعت 03:30

سپاهان ۴ _نماینده البرز یک/نقش جهان شاهد گلباران دختران طلایی

سپاهان ۴ _نماینده البرز یک/نقش جهان شاهد گلباران دختران طلایی دردیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال زنان، تیم سپاهان توانست با برتری ۴ بر ۱ تیم نماینده البرز را در ورزشگاه نقش جهان شکست دهند.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از ایمنا، تیم فوتبال زنان سپاهان برای اولین بار امشب، سه شنبه شانزدهم فروردین، از ساعت ۸ در ورزشگاه بزرگ نقش جهان میزبان تیم هیأت فوتبال البرز در دیدار معوقه هفته دوازدهم بود و با نتیجه ۵ بر ۱ به پیروزی رسید. بازی‌های تیم فوتبال زنان سپاهان همیشه در ورزشگاه صفاییه برگزار می‌شد، اما هم‌اکنون و با توجه به مساعد بودن شرایط نوری و جوی همچنین حضور تیم فوتبال آقایان سپاهان در عربستان برای حضور در مسابقات آسیایی، تیم فوتبال زنان سپاهان بعد از ۵ سال حضور در لیگ برتر، در نقش جان میزبانی کرد.

سپاهان ۴ _نماینده البرز یک/نقش جهان شاهد گلباران دختران طلایی

ترکیب تیم فوتبال سپاهان:

مینا نافعی، شقایق روزبهان، هاجر دباغی (الهه افشار دوست)، فاطمه عادلی، فروغ موری (فاطمه پسندیده)، زهرا پور حیدر (کوثر عنبری)، میترا نظری، سارا ظهرابی نیا (مریم رهیدهثنا صادقی، کوثر کمالی، مرصیه نیک‌خواه

سرمربی: بیان محمودی

ترکیب تیم فوتبال هیأت فوتبال البرز:

سرمربی: پرستو کرمی

گل‌ها:

دقیقه ۲ سمیه اوج (هیأت فوتبال البرز)، دقیقه ۴۷ مرضیه نیک‌خواه (سپاهان)، دقیقه ۷۵ ثنا صادقی (سپاهان)، در دقیقه ۸۲ هاجر دباغی (سپاهان )،+۹۰ مریم رهیده (سپاهان)

شرح بازی:

نیمه اول:

بازی با گل زود هنگام تیم فوتبال البرز در دقیقه اول شروع شد. دریافت گل آن هم در دقیقه ابتدایی شیرازه تیم سپاهان را از هم جدا کرد و باعث شد سپاهان در دفاع به مشکل بخورد. در ادامه بازی تیم میهمان در تلاش بود که از آشفتگی تیم سپاهان استفاده کند و به گل دوم برسد اما نتوانست و بازی در نیمه اول با تک گل دختران البرزی به پایان رسید.

نیمه دوم:

دختران طلایی سپاهان برای جبران گل نیمه اول در دقیقه ۴۷ توپ را وارد دروازه میهمان خود کردند. سپاهان با زدن گل مساوی موتور حمله خود را روشن کرد و با تمام قوا به سمت دروازه حریف حمله می‌کرد که نتیجه آن رسیدن به ۴ گل در نیمه دوم بود. در نهایت دیدار با برتری دختران طلایی سپاهان با نتیجه ۴ بر ۱ به پایان رسید.

دقایق حساس:

دقیقه ۴: ضربه نفس گیر سارا ظهرابی‌نیا به تیرک دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۷: سارا ظهرابی‌نیا با یک پاس زیبا موقعیت خوبی را برای مرضیه نیک‌خواه ایجاد کرد که ضربه این بازیکن با واکنش دروازه‌بان مواجه شد.

دقیقه ۱۳: ارسال سارا قمی با واکنش به موقع مینا نافعی دفع شد.

دقیقه ۱۶: نفوذ روزبهانی و ارسال این بازیکن روی محوطه جریمه البرز با واکنش دروازه‌بان حریف راه به جایی نبرد.

دقیقه ۲۳: بازیکنان سپاهان از جناحین اقدام به سانتر کردن که بی نتیجه ماند.

دقیقه ۳۲: سپاهان صاحب یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه نماینده البرز و در یک موقعیت مناسب شد، که ضربه مستقیم شقایق روزبهانی با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱+۴۵: کرنر ارسالی بازیکنان سپاهان در شلوغی محوطه جریمه به دروازه‌بان نماینده البرز رسید.

دقیقه ۵۴: سپاهان در میانه‌های میدان صاحب یک ضربه ایستگاهی شد، اما ضربه کوثر کمالی راه به جایی نبرد.

دقیقه ۷۳: سانتر کوتاه ثنا صادقی با هشیاری مدافعان حریف دفع شد

منبع: imna-566333


برچسب ها:


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان