چشم انتظار سوغات ترکیه؛ دو کلین‌شیت!
تاریخ 1400/06/26 ساعت 21:26

چشم انتظار سوغات ترکیه؛ دو کلین‌شیت!

چشم انتظار سوغات ترکیه؛ دو کلین‌شیت! دروازه‌بان 28 ساله تیم ملی فوتبال زنان در بازگشت دوباره به عرصه ملی، دو مسابقه حساس را پیش‌روی خود دارد.
به گزارش فوتبالدخت به نقل از ورزش سه بازگشت مریم یکتایی به فهرست تیم ملی فوتبال زنان، پس از خداحافظی زودهنگام او و مهاجرت به ترکیه، یکی از اتفاقات جالب‌توجهی بود که برای این لژیونر رخ داد؛ او که به تازگی عضو باشگاه بشیکتاش ترکیه شده و در تمرینات پیش‌فصل نمایش درخشانی را از خود ارائه کرده، توانسته با سطح آمادگی بالای خود، نظر مریم ایراندوست را هم جلب کند و او برای ارزیابی دقیق‌تر به اردوی ملی در تهران فراخوانده شد.

هر چند که دعوت از او باعث شد تا زهرا خواجوی از سرمربی تیم ملی دلگیر شود و تصمیم به خداحافظی ناگهانی و البته موقت و عجیب از تیم ملی بگیرد، اما آنقدر یکتایی در تمرینات تیم ملی هم خود را آماده نشان داد که باعث شد تا مریم ایراندوست تصمیم نهایی خود را بگیرد و با عبور از نام زهرا خواجوی، نام مریم یکتایی را به عنوان یکی از سه دروازه‌بان فهرست نهایی تیم ملی معرفی کند.

یکتایی که در تصاویر ثبت شده از تمرینات تیم ملی فوتبال زنان ایران در تاشکند، به نظر می‌رسد با انگشت آسیب‌دیده در تمرینات حضور دارد، آخرین مراحل آماده‌سازی را برای حضور در مقدماتی جام ملت‌های آسیا سپری می‌کند؛ در دوره‌های پیشین که ایران در صعود به جام ملت‌ها ناکام ماند، نبود یک دروازه‌بان آماده و شش‌دانگ در خط دروازه، یکی از علل اصلی بود.

باید دید یکتایی آماده که حالا در 28 سالگی تجربه ویژه حضور در یک تیم بزرگ اروپایی را هم به دست آورده، چه عملکردی از خود در مقابل بنگلادش و اردن نشان خواهد داد و می‌تواند با درخشش خود، یکی از ارکان صعود تاریخی فوتبال زنان باشد یا خیر.

برچسب ها: مریم یکتایی


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان