تیم ملی فوتبال زنان مثل تیم مردان دارای پرواز اختصاصی است
تاریخ 1400/06/23 ساعت 09:45

تیم ملی فوتبال زنان مثل تیم مردان دارای پرواز اختصاصی است

تیم ملی فوتبال زنان مثل تیم مردان دارای پرواز اختصاصی است نایب رئیس فدراسیون در امور زنان می‌گوید ملی‌پوشان کشورمان لایق بهترین ها هستند و هر آنچه که در توان ما باشد برای توسعه و رشد فوتبال زنان انجام خواهیم داد.

به گزارش فوتبالدخت به نقل از فدراسیون فوتبال، شهره موسوی، در خصوص اقداماتی که برای تیم ملی فوتبال زنان انجام شده است، گفت: مطمئناً اتفاق های خوبی طی سالهای گذشته رخ داده است و ورزشکاران ایرانی هر روز بهتر از گذشته در عرصه های بین المللی درخشیدند. اما آنچه که حائز اهمیت و توجه در ورزش کشور است، حضور ورزشکاران خانم در رشته جذاب و دوست داشتی فوتبال است که از سالها پیش در کشور عزیزمان آغاز به فعالیت کرده است.

وی در ادامه اضافه کرد: در این بین نقش فدراسیون فوتبال به عنوان نهاد تاثیرگذار و مرجع در رشد و پرورش این رشته ورزشی بسیار مهم است و آنچه در فدراسیون فوتبال همیشه مهم بوده و هست، نگاه رئیس فدراسیون فوتبال به حوزه زنان است که اگر ریاست فدراسیون به حوزه زنان نگاه ویژه و دلسوزانه ای داشته باشد، حتماً این حوزه رشد خواهد کرد.

نایب رئیس فدراسیون در امور زنان با اشاره به برگزاری منظم اردوهای تیم ملی فوتبال زنان گفت: آنچه مسلم است برگزاری اردوهای مرتب و ایجاد فضای رفاهی یکسان در برگزاری اردوها، یکی از اقدامات بسیار خوب فدراسیون در حوزه زنان بوده و یادآوری می شود که از زمان تشکیل تیم ملی فوتبال زنان اردیبهشت ماه سال جاری، در حال حاضر ۴ بازی تدارکاتی با تیم های ملی بلاروس و ازبکستان در خارج از کشور انجام شده است. در همین راستا زنان ملی پوش ایران دو سفر به کشورهای بلاروس و ازبکستان داشتند. با توجه به زمان کوتاهی که از تشکیل این تیم گذشته و با مشکلات و مسائل مالی که به هر صورت در فدراسیون، از گذشته ایجاد شده بود و هنوز هم فدراسیون با آن دست و پنجه نرم می کند. تیم ملی زنان ایران ۲۴ شهریورماه برای اولین بار و با همت و مذاکراتی که شخص رئیس فدراسیون فوتبال با یک شرکت هواپیمایی انجام دادند با پرواز اختصاصی عازم تاشکند می شوند تا در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف تیم های بنگلادش و اردن برود.

موسوی اضافه کرد: این اتفاق برای اولین در تاریخ کشور ما رخ داده است که تیم ملی فوتبال زنان همگام با تیم ملی آقایان پرواز اختصاصی دارد و به صورت مستقیم به مسابقات آسیایی اعزام می شود و جا دارد یک بار دیگر از این شرکت هواپیمایی تشکر کنم. ضمن اینکه حامی تیم ملی فوتبال زنان، البسه تیم ملی را به موقع و با تعهد در زمان مقرر به تیم ملی فوتبال تحویل داد که این امر باعث ایجاد آرامش قبل از اعزام است. همچنین تیم ملی فوتبال زنان با لباس متحدالشکل به فرودگاه جهت اعزام عزیمت می کنند تا با اقتدار وارد کشور ازبکستان شوند.

نایب رئیس فدراسیون در امور زنان در پایان خاطر نشان کرد: بدون تردید تمامی این موارد با مساعدت و همت عزیزی خادم میسر شده است. باید یادآوری کنم ملی پوشان کشورمان لایق بهترین ها هستند و هر آنچه که در توان ما باشد برای توسعه و رشد فوتبال زنان انجام خواهیم داد.

منبع: mehrnews-5304637


برچسب ها:


مطالب مشابه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
برچسب ها
---
برنامه مسابقات
جدول گلزنان
جدول لیگ فوتبال زنان

نمایش کامل جدول لیگ فوتبال زنان